Czechy – Wyspy Owcze typy i kursy na mecz (15.10.2023)

Przed nami kolejne mecze eliminacji do finałów przyszłorocznych Mistrzostw Europy. Sprawdźcie nasze na pojedynek w “polskiej” grupie Czechy – Wyspy Owcze typy i analizy.

Czechy – Wyspy Owcze typy i przewidywania

Spotkania w grupie E eliminacji do EURO 2024 wzbudzają szczególne zainteresowanie kibiców piłki nożnej w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, to do niej podczas losowania trafiła reprezentacja naszego kraju. Pojedynek Czechów ma również ogromne znaczenie w kontekście naszej pozycji w tabeli. Sprawdźcie i wykorzystajcie u swoich ulubionych bukmacherów nasze przed meczem Czechy – Wyspy Owcze typy i analizy.

Czechy - Wyspy Owcze typy

Reprezentacja Czech w tym spotkaniu jest oczywistym faworytem. Nasi południowi sąsiedzi wciąż są w grze o awans do finałów Mistrzostw Europy 2024 lecz w ostatnim spotkaniu z Albanią nieco pogorszyli swoją pozycję. W pięciu meczach podopieczni Jaroslava Silhavego zanotowali dwa zwycięstwa, dwa remisy i porażkę. Z dorobkiem ośmiu oczek plasują się na trzeciej pozycji w tabeli tuż za reprezentacją Albanii oraz Polakami. Warto jednak nadmienić, że obydwie te reprezentację rozegrały jeden mecz więcej od Czechów.

Farerzy to jedna z najbardziej egzotycznych reprezentacji w całej stawce eliminacyjnej. Drużyna złożona w dużej mierzy w hobbystów piłki nożnej nie może być jednak rozpatrywana w kategorii dostarczycieli punktów gdyż szczególnie na własnej ziemi stawiają ciężkie warunki do gry. Do tej pory udało im się zdobyć jeden, honorowy punkt w starciu na wyjeździe z Mołdawią. W pozostałych meczach piłkarze z Wysp Owczych musieli uznać wyższość rywali co przekłada się na ostatnią pozycję w tabeli.

Według nas niedzielny pojedynek w Pilznie toczony będzie pod dyktando gospodarzy. Stawiamy jednak na to, że Czesi zdobędą w tym pojedynku poniżej 2.5 gola. Spoglądając w statystyki widzimy, że taka sytuacja miała miejsce w dwunastu z ostatnich piętnastu pojedynków z udziałem naszych południowych sąsiadów. Drugi nasz typ to zdobycie bramek tylko przez jeden zespół. Analizując historię bezpośrednich pojedynków tych zespołów widzimy, że działo się tak we wszystkich sześciu takich meczach.

Czechy – Wyspy Owcze ostatnie wyniki

Tak prezentują się rezultaty z ostatnich pojedynków obydwu zespołów

Ostatnie mecze Czechów

  • Albania – Czechy 3:0
  • Węgry – Czechy 1:1
  • Czechy – Albania 1:1

Ostatnie mecze Wysp Owczych

  • Wyspy Owcze – Polska 0:2
  • Wyspy Owcze – Mołdawia 0:1
  • Polska – Wyspy Owcze 2:0

Czechy – Wyspy Owcze bezpośrednie mecze

Będzie to siódmy pojedynek bezpośredni pomiędzy tymi zespołami.

  • Wyspy Owcze – Czechy 0:3
  • Czechy – Wyspy Owcze 5:0
  • Czechy – Wyspy Owcze 2:0

Do tej pory Farerom nie udało się wygrać żadnego meczu ani nawet strzelić żadnej bramki. Czy w niedzielę w Pilznie będziemy świadkami przełomu?

Czechy – Wyspy Owcze kursy bukmacherskie

Nasze na mecz Czechy – Wyspy Owcze typy znajdziecie powyżej. Kursy bukmacherów prezentują się następująco.

Gdzie oglądać Czechy – Wyspy Owcze? Transmisja

Kiedy i o której Czechy – Wyspy Owcze? Mecz rozpocznie się w niedzielę, 15 października o godzinie 18:00. Obejrzeć go będzie można w Polsacie Sport Premium 2 oraz na platformie Polsat Box Go.