Portugalia – Islandia typy i kursy bukmacherskie (19.11.2023)

Koniecznie sprawdźcie, jak przedstawiają się nasze Portugalia – Islandia typy. Oczywiście faworyt tego pojedynku jest oczywisty. Portugalczycy powinni ze spokojem wygrać. Jakie jeszcze mamy prognozy w kontekście meczu Portugalia – Islandia w ramach kwalifikacji do mistrzostw Europy 2024?

Portugalia – Islandia typy bukmacherskie

Czas, aby trochę szerzej omówić Portugalia – Islandia typy na konfrontację w ramach kwalifikacji do Euro 2024. Przede wszystkim przeczuwamy, że portugalska drużyna strzeli tutaj co najmniej dwa gole. Skąd właśnie taka prognoza? W tym miejscu mamy na uwadze choćby to, że Portugalczycy aż w czterech poprzednich meczach strzelali przynajmniej dwie bramki. To niewątpliwie bardzo wymowna statystyka.

Portugalia - Islandia typy
fot. Icon Sport

Uważamy również, że gole nie będą padać z obu stron. W tym przypadku uwzględniliśmy choćby kwestię tego, że w jedenastu z ostatnich piętnastu meczów, w których grała Portugalia, tylko jedna albo żadna z drużyn nie strzeliła bramki.

Rzućmy jeszcze okiem na sytuację w tabeli grupy J. Portugalia pewnie lideruje w tym zestawieniu. Ta ekipa ze spokojem radzi sobie z przeciwnikami. Do tej pory wygrała wszystkie dziewięć spotkań i ma na koncie 27 punktów. Portugalczycy mogą się pochwalić 34 strzelonymi golami, a poza tym mają dwie stracone bramki.

A jak stoją notowania Islandii? Ta drużyna wygrała trzy mecze, raz zremisowała i poniosła pięć porażek. W sumie ma dziesięć punktów i znajduje się na czwartej lokacie w grupowej tabeli.

Portugalia – Islandia kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie nie powinny być większym zaskoczeniem dla absolutnie nikogo. Kurs na triumf Portugalii to 1,18, a w przypadku remisu ta wartość to 6,75. Jeżeli chodzi o wygraną Islandii, to mnożnik wynosi 13,50.

Cóż tu wiele mówić… Portugalia jest murowanym faworytem tego meczu w ramach kwalifikacji Euro 2024. Każdy inny wynik niż triumf Portugalczyków będzie tutaj dużym zaskoczeniem, a wręcz sensacją. Wydaje się jednak, że do niczego takiego nie dojdzie. Islandia jest dużo niżej notowanym przeciwnikiem i najpewniej będzie musiała pogodzić się z porażką.

Portugalia – Islandia bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po raz ostatni te dwie drużyny zmierzyły się 20 czerwca 2023 roku. Wówczas Portugalia wygrała 1:0. Wcześniej (14 czerwca) było 1:1, a 7 października 2011 roku było 5:3 dla Portugalii.

Portugalczycy ostatnimi czasy notowali triumf za triumfem. Pokonywali m.in. Słowację 3:2, Bośnię i Hercegowinę 5:0, a także Liechtenstein 2:0.

A jak wypadała Islandia? Ten zespół ma za sobą remis z Luksemburgiem 1:1, wygraną z Liechtensteinem 4:0, a także porażkę ze Słowacją 2:4.

Gdzie oglądać Portugalia – Islandia? Transmisja i godzina

Spotkanie Portugalia – Islandia odbędzie się 19 listopada 2023 roku. Początek rywalizacji o godzinie 20:45.

Bezpośrednia transmisja z tego pojedynku dostępna będzie na kanale Polsat Sport Extra. Pojawi się też stream online na Polsat Box Go.