Portugalia – Słowacja typy i kursy na mecz (13.10.2023)

To już siódma kolejka kwalifikacji do Euro 2024. W poniższym tekście przedstawiamy Portugalia – Słowacja typy, z którymi niewątpliwie warto uważnie się zapoznać.

Portugalia – Słowacja typy i przewidywania

W siódmej kolejce eliminacji do mistrzostw Europy 2024 reprezentacja Portugalii zmierzy się ze Słowacją. Rywalizacja niewątpliwie zapowiada się bardzo ciekawie. Co prawda faworytem są gospodarze, ale wydaje się, że przeciwnicy powinni postawić twarde warunki.

Portugalia - Słowacja typy

Nasze Portugalia – Słowacja typy przewidują triumf reprezentacji Portugalii i nie ma w tym niewątpliwie ani trochę przypadku. Portugalczycy wygrywali ostatnio mecz za meczem. Warto wspomnieć, że nawet nie tracili przy tym bramek! Prawdziwy pokaz mocy portugalscy piłkarze dali w trakcie starcia z Luksemburgiem. 11 września pokonali ten zespół aż 9:0.

Prognozujemy także, że w tym spotkaniu gole nie będą padać z obu stron. Tutaj na uwadze mamy fakt, że w dziesięciu z ostatnich piętnastu meczów, w których grała Słowacja, tylko jedna drużyna zdobywała bramki lub nie padały gole. To niewątpliwie bardzo wymowna statystyka.

Warto wspomnieć, że Portugalia jest liderem grupy J, natomiast Słowacja zajmuje drugie miejsce.

Portugalia – Słowacja ostatnie wyniki

Portugalia ostatnimi czasy sprawuje się bardzo dobrze i wygrywa mecz za meczem. Słowacja też prezentowała się solidnie, co oczywiście warto mieć na uwadze w kontekście tego starcia.

Ostatnie mecze Portugalii

  • Portugalia – Luksemburg 9:0
  • Słowacja – Portugalia 0:1
  • Islandia – Portugalia 0:1

Ostatnie mecze Słowacji

  • Słowacja – Liechtenstein 3:0
  • Słowacja – Portugalia 0:1
  • Liechtenstein – Słowacja 0:1

Portugalia – Słowacja bezpośrednie mecze

Po raz ostatni te dwie drużyny starły się 8 września 2023 roku. Wówczas Portugalia okazała się nieco lepsza i wygrała 1:0.

  • Słowacja – Portugalia 0:1
  • Portugalia – Słowacja 2:0
  • Słowacja – Portugalia 1:1

Wcześniej również zwyciężyła Portugalia. 4 czerwca 2005 roku było 2:0 dla tej reprezentacji. 30 marca 2005 roku padł natomiast remis 1:1.

Portugalia – Słowacja kursy bukmacherskie

Znacie już nasze Portugalia – Słowacja typy, a co w kontekście tego starcia przewidują bukmacherzy? Z ich przeczuć wynika, że znacznie większe szanse na sukces mają Portugalczycy. Na pewno triumf tej drużyny narodowej jest wielce prawdopodobny.

Gdzie oglądać Portugalia – Słowacja? Transmisja

Portugalia zmierzy się z reprezentacją Słowacji w ramach siódmej kolejki kwalifikacji do mistrzostw Europy 2024. Spotkanie zostało przewidziane na 13 października 2023 roku. O której Portugalia – Słowacja? Zmagania ruszą o godzinie 20:45.

W ciemno można zakładać, że ten mecz zagwarantuje sporo emocji. Portugalia oczywiście jest faworytem, natomiast Słowacja na pewno tanio skóry nie sprzeda i będzie ostro walczyć o jak najlepszy wynik.

Oczywiście dostępna będzie bezpośrednia transmisja z pojedynku Portugalia – Słowacja. Przekaz live pojawi się na kanale Polsat Sport Premium 2. Stream online znajdziecie zaś na internetowej platformie Polsat Box Go. Można z niej skorzystać na urządzeniach mobilnych, laptopach, telewizorach, a także komputerach PC.