Holandia – Francja typy i kursy bukmacherskie (13.10.2023)

W eliminacyjnej grupie B czas na prawdziwy hit z udziałem dwóch głównych kandydatów do awansu. Która z ekip tym razem okaże się lepsza? Sprawdźcie nasze Holandia – Francja typy bukmacherskie.

Holandia – Francja typy i przewidywania

Potencjał ofensywny Holendrów oraz Francuzów jest ogromny. Wystarczy szybki rzut oka na szerokie składy każdej z ekip, aby przekonać się, jak konkretne działa mogą wystawić do bezpośredniej walki.

Podczas pierwszej potyczki tych drużyn widzowie zgromadzeni na Stade de France byli świadkami aż czterech goli. Niewykluczone, że w rewanżu wynik może być równie imponujący, ale my dla bezpieczeństwa zejdziemy nieco niżej tj. do co najmniej trzech bramek.

holandia-francja-typy

Zakłady odnoszące się do statystyk to jak wiecie nasz “konik”. Także w tekście Holandia – Francja typy postanowiliśmy więc skupić się na propozycjach dotyczących ilości wykonanych rzutów rożnych.

Na przestrzeni dotychczasowych meczów eliminacyjnych każda z drużyn może pochwalić się naprawdę wysoką średnią. Oranje egzekwowali do tej pory około 8 kornerów w przeliczeniu na jedno spotkanie. W przypadku Les Bleus było to natomiast nieco ponad 5 takich stałych fragmentów gry. W takiej sytuacji pokrycie linii dziewięciu rzutów rożnych powinno być wyłącznie przyjemną formalnością.

Holandia – Francja ostatnie wyniki

Chciałoby się rzec, że wszystko w grupie B przebiega zgodnie z planem. Obie reprezentacje mogą bowiem się pochwalić passą kilku wygranych z rzędu, będąc tym samym na dobrej drodze do bezpośredniego awansu na Euro. Piątkowe starcie może jedynie dać delikatną odpowiedź kto będzie miał większe szanse na zajęcie finalnie pierwszego miejsca w stawce.

Ostatnie mecze Holandii

 • Irlandia – Holandia 1:2
 • Holandia – Grecja 3:0
 • Holandia – Włochy 2:3

Ostatnie mecze Francji

 • Niemcy – Francja 2:1
 • Francja – Irlandia 2:0
 • Francja – Grecja 1:0

Holandia – Francja bezpośrednie mecze

 • Francja – Holandia 4:0
 • Holandia – Francja 2:0
 • Francja – Holandia 2:1

Sugerowanie się historią bezpośrednich pojedynków pomiędzy reprezentacjami Holandii oraz Francji absolutnie niczego by w tym przypadku nie dało. Ciężko bowiem dostrzec dominację którejkolwiek ze stron. W pierwszym meczu grupowym wyraźnie wygrali Trójkolorowi, ale już w ramach Ligi Narodów przed kilkoma laty lepsi okazali się Pomarańczowi. Tym razem o wyniku zadecyduje więc zapewne tzw. dyspozycja dnia.

Holandia – Francja kursy bukmacherskie

Za nami Holandia – Francja typy. Teraz pora więc na kursy bukmacherskie. Oto garść informacji wprost z oferty firmy STS:

 • Wygrana Holandii: 3.05 
 • Remis: 3.25
 • Wygrana Francji: 2.25

Gdzie oglądać Holandia – Francja ? Transmisja

Relacja live z tego pojedynku będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport Extra oraz TVP Sport. Co natomiast z godziną jego rozpoczęcia? O której Holandia – Francja? Pierwszy gwizdek powinien wybrzmieć około godz. 20:45 w dniu 13 października 2023 roku.