Ukraina – Włochy typy i kursy bukmacherskie (20.11.2023)

Ostatnia kolejka eliminacji do EURO 2024 przed nami. Sprawdźcie przygotowane przez nas na potyczkę Ukraina – Włochy typy i wykorzystajcie je na swoich kuponach.

Ukraina – Włochy typy bukmacherskie

To dziesiąta seria spotkań tych kwalifikacji. Po niej poznamy wszystkie reprezentacje, które zakwalifikowały się do turnieju finałowego oraz te, które wezmą udział w barażach. To spotkanie będzie niesamowicie ciekawe w kontekście bezpośredniego awansu. Obydwa zespoły swoją postawą w kwalifikacjach zasłużyły według nas na możliwość gry w przyszłym roku na boiskach naszych zachodnich sąsiadów. Kto dołączy do Anglików, którzy udziału w EURO 2024 są już pewni? Sprawdźcie nasze na mecz Ukraina – Włochy typy.

Ukraina - Włochy typy

Ukraińcy w eliminacjach, które dobiegają końca prezentują się bardzo dobrze. Wciąż mają oni szansę na bezpośredni awans. Po siedmiu meczach legitymują się oni bilansem czterech zwycięstw, remisu i dwóch porażek. Z dorobkiem trzynastu punktów sklasyfikowani są oni na trzeciej pozycji w tabeli. Włosi mają taki sam dorobek punktowy i wyprzedzają naszych wschodnich sąsiadów dzięki lepszemu bilansowi. Poniedziałkowy mecz wyjaśni zatem wszystko w grupie C.

Włosi również nie mogą narzekać na formę swoich reprezentantów. Podopieczni Luciano Spallettiego są na dobrej drodze by w przyszłym roku zagrać na niemieckich boiskach w turnieju finałowym. Cztery zwycięstwa, remis i dwie porażki to bilans Azzurrich. Tak jak pisaliśmy wyżej trzynaście oczek i lepszy bilans bramkowy daje Włochom drugą pozycję przez Ukraińcami. Do awansu wystarczy zatem im remis w poniedziałkowym meczu.

Według nas mecz ten zakończy się triumfem gości. Wydaje się, że są oni w tym momencie lepszą drużyną. Spoglądając w statystyki widzimy, że Włosi wygrali pięć z ostatnich sześciu bezpośrednich pojedynków. Drugi nasz typ to zdobycie goli przez obydwie reprezentacje. Tutaj również powołujemy się na bezpośrednie mecze- taki scenariusz miał miejsce w trzech z ostatnich czterech pojedynków.

Ukraina – Włochy kursy bukmacherskie

Według fortuny faworytem pojedynku Ukraina – Włochy jest ekipa gości. Kurs na triumf Ukrainy wynosi 4.10, remis to kurs 3.55 a wygrana Włochów 1.91.

Ukraina – Włochy bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

W ostatnich pojedynkach Ukraińcy notowali same wygrane. Pokonali oni Macedonię Północną (2:0), Maltę (3:1) oraz ekipę Lechii Gdańsk w towarzyskim pojedynku (2:0). Włosi wygrywali z Maltą (4:0) oraz Macedonią Północną (5:2) oraz musieli uznać wyższość Anglików (1:3). Bezpośrednie pojedynki w ostatnim czasie kończyły się w dużej mierze triumfem Włochów.

Gdzie oglądać Ukraina – Włochy? Transmisja i godzina

Pomimo, że to Ukraińcy są gospodarzem tego starcia to rozegrane zostanie ono na BayArenie w Leverkusen. Mecz ostatniej kolejki eliminacji rozpocznie się w poniedziałek, 20 listopada o godzinie 20:45. Obejrzeć go będzie można w Polsacie Sport Premium 4 oraz na platformie Polsat Box Go.