Falubaz Zielona Góra – Polonia Bydgoszcz typy, transmisja i analiza

Pora na hitowy pojedynek na zapleczu PGE Ekstraligi. Specjalnie dla was przyszykowaliśmy kapitalne Falubaz Zielona Góra – Polonia Bydgoszcz typy.

Wyborne typy na mecz Stelmet Falubaz Zielona Góra – Abramczyk Polonia Bydgoszcz (22.05.2022)

22 maja czeka nas prawdziwy hit eWinner 1. ligi! Spójrzmy na Falubaz Zielona Góra – Polonia Bydgoszcz kursy.

Hit ligi. Kto wygra w Zielonej Górze?

Fani sportu żużlowego ostrzą sobie zęby na tę konfrontację. Stelmet Falubaz Zielona Góra i Abramczyk Polonia Bydgoszcz to główni pretendenci do awansu do PGE Ekstraligi. Teraz będą mogli się sprawdzić w bezpośrednim pojedynku. Na pewno obie ekipy mają olbrzymią chrapkę na odnotowanie zwycięstwa.

falubaz zielona góra - polonia bydgoszcz

Na torze mogą lecieć iskry! A która ekipa sięgnie po zwycięstwo? Trudno jednoznacznie wskazać faworyta tego pojedynku, ale mimo wszystko przewidujemy, że komplet punktów zostanie w Zielonej Górze. Gospodarze powinni wykorzystać atut domowego toru. Za zielonogórzanami przemawia też to, że do tej pory jeszcze nie przegrali.

Falubaz z dorobkiem 8 punktów zajmuje fotel lidera pierwszoligowej tabeli. Zielonogórscy żużlowcy trzykrotnie wygrywali, a poza tym dwa razy dzielili się punktami z innymi ekipami. Abramczyk Polonia Bydgoszcz jest wiceliderem. Ekipa z miasta nad Brdą zdobyła tylko punkcik mniej. Jej bilans to trzy zwycięstwa, remis, a także porażka.

Uważamy, że tutaj o końcowym rezultacie zadecydują detale. Stąd też nasze Falubaz Zielona Góra – Polonia Bydgoszcz typy, że gospodarze wygrają maksymalnie sześcioma punktami. Wydaje się, że rozstrzygnięcie spotkania może nastąpić dopiero w biegach nominowanych. Na pewno hit eWinner 1. ligi dostarczy sporych emocji. Należy się spodziewać, że stadion wypełni się kibicami, a poza tym wiele osób będzie śledzić wydarzenia torowe w telewizji.

Falubaz Zielona Góra – Polonia Bydgoszcz składy. Oto awizowane zestawienia

Z odpowiednim wyprzedzeniem zgłoszone zostały Falubaz Zielona Góra – Polonia Bydgoszcz składy awizowane. W jakich zestawieniach do tego szlagieru przystąpią obie ekipy? Rzućmy okiem na zgłoszone składy:

Abramczyk Polonia Bydgoszcz:
1. Daniel Jeleniewski
2. Adrian Miedziński
3. Kenneth Bjerre
4. Olge Michaiłow
5. Matej Zagar
6. Wiktor Przyjemski
7. Przemysław Konieczny

Stelmet Falubaz Zielona Góra:
9. Max Fricke
10. Piotr Protasiewicz
11. Rohan Tungate
12. Jan Kvech
13. Krzysztof Buczkowski
14. Dawid Rempała
15. Fabian Ragus

Falubaz Zielona Góra – Polonia Bydgoszcz transmisja. Gdzie można obejrzeć mecz?

Szlagierowy pojedynek w ramach rozgrywek eWinner 1. ligi został zaplanowany na 22 maja 2022 roku. Początek rywalizacji o godzinie 14:00. Sędzią będzie Tomasz Fiałkowski, natomiast funkcję komisarza powierzono na ręce Krzysztofa Okupskiego.

Gdzie pojawi się Falubaz Zielona Góra – Polonia Bydgoszcz transmisja? Spotkanie będzie można obejrzeć na antenie Canal+ Sport 5, a także za pośrednictwem platformy Canal+ online, która działa m.in. na urządzeniach mobilnych.

FAQ

  • Kiedy mecz Falubaz Zielona Góra – Polonia Bydgoszcz?

Spotkanie odbędzie się 22 maja 2022 roku o godzinie 14:00 w Zielonej Górze.

  • Jak wygląda sytuacja w tabeli eWinner 1. ligi?

Falubaz Zielona Góra zajmuje pierwsze miejsce, a Polonia Bydgoszcz jest druga. Te dwie drużyny dzieli tylko jeden punkt.

Sprawdź też typy na mecz Unii z Apatorem i Sparty ze Stalą.

0 0 votes
Article Rating