Landshut Devils – Orzeł Łódź typy, transmisja i zapowiedź

Dzieje się na zapleczu PGE Ekstraligi. Przed nami kolejne emocje – tym razem prezentujemy Landshut Devils – Orzeł Łódź typy.

Atrakcyjne typy na mecz Trans MF Landshut Devils – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź (21.05.2022)

Specjalnie dla was przejrzeliśmy Landshut Devils – Orzeł Łódź kursy. Na co powinniście zwrócić uwagę?

Gospodarze pokonają Orła Łódź?

Co słychać w tabeli eWinner 1. ligi? Aktualnie otwiera ją ekipa Stelmet Falubazu Zielona Góra, która odnotowała 8 punktów (3 zwycięstwa, 2 remisy). Nas jednak tym razem najbardziej interesują dokonania zespołów z Łodzi i Landshut.

landshut devils - orzeł łódź

H. Skrzydlewska Orzeł ma na koncie pięć “oczek”. Z tym dorobkiem łodzianie zajmują w tabeli czwartą lokatę. Póki co dwa razy wygrali, raz podzielili się punktami, a poza tym dwukrotnie przegrywali. Ekipa Trans MF Landshut Devils znajduje się w nieco gorszym położeniu – zajmuje siódme miejsce z dorobkiem czterech “oczek” (2 zwycięstwa i 3 porażki).

Jakie mamy Landshut Devils – Orzeł Łódź typy? Naszym zdaniem obie ekipy są nieprzewidywalne. Tym razem jednak wygrać powinien zespół z Niemiec. Dużo mówi się o tym, że ogromnym atutem tego teamu jest domowy owal. To właśnie na nim “Diabły” pokonały Polonię Bydgoszcz i Wybrzeże Gdańsk, a ponadto mocno postawiły się Falubazowi Zielona Góra.

W osiągnięciu dobrego rezultatu beniaminkowi z Niemiec pomóc powinien nowy zawodnik. Landshut Devils przed starciem z Orłem Łódź zakontraktowało Kima Nilssona. Przewidujemy, że Szwed wykorzysta niemałe doświadczenie i podczas debiutanckiego meczu w barwach nowego pracodawcy wywalczy co najmniej 10 punktów, a Kai Huckenbeck powinien zdobyć co najmniej 12 “oczek”. Jego postawa może być niezwykle istotna w kontekście walki o zwycięstwo.

Landshut Devils – Orzeł Łódź składy. Znamy awizowane zestawienia

Podane zostały już Landshut Devils – Orzeł Łódź składy awizowane. Oczywiście można je skorygować krótko przed spotkaniem. Należy się spodziewać, że w ten sposób postąpią gospodarze. Jest praktycznie pewne, że w tym meczu zadebiutuje Kim Nilsson, co oczywiście warto mieć na uwadze.

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź:
1. Niels Kristian Iversen
2. Norbert Kościuch
3. Marcin Nowak
4. Luke Becker
5. Brady Kurtz
6. Nikodem Bartoch

Trans MF Landshut Devils:
9. Kai Huckenbeck
10. Tobias Busch
11. Erik Riss
12. Mads Hansen
13. Dimitri Berge
14. Erik Bachhuber
15. Norick Bloedorn

Landshut Devils – Orzeł Łódź transmisja. Czy będzie prowadzona?

Pojedynek Landshut Devils z Orłem Łódź zaplanowany został na 21 maja. Początek zmagań przewidziano na godzinę 19:00. Sędzią tego spotkania będzie Paweł Palka, natomiast funkcję komisarza toru powierzyć postanowiono Pawłowi Stangretowi.

Czy będzie dostępna Landshut Devils – Orzeł Łódź transmisja? Niestety, nie mamy dobrych informacji dla tych, którzy chcieli obejrzeć ten mecz w telewizji lub przez internet. Tym razem spotkanie eWinner 1. ligi nie będzie transmitowane.

FAQ

  • Gdzie transmisja z meczu Landshut Devils – Orzeł Łódź?

Ten mecz nie będzie transmitowany.

  • Kto jest faworytem tego meczu?

Trudno wskazać wyraźnego faworyta. Przewidujemy jednak wygraną Landshut Devils.

Zobacz też typy na hit pierwszej ligi.