Landshut Devils – Wilki Krosno typy, transmisja i składy

Rywalizacja na zapleczu PGE Ekstraligi wkracza w decydującą fazę. Przed nami pojedynki ćwierćfinałowe. Tym razem podejmiemy się pokazania wam, jakie mamy Landshut Devils – Wilki Krosno typy.

Świetne typy na pojedynek Trans MF Landshut Devils – Cellfast Wilki Krosno (7.08.2022)

Niemiecki owal nie jest łatwy dla drużyn przyjezdnych. To zwiastuje trudne zadanie dla Wilków Krosno. Przewidujemy, że “Diabły” wykorzystają atut domowej nawierzchni i wygrają – warto rzucić okiem na takie Landshut Devils – Wilki Krosno kursy.

Landshut Devils ponownie wykorzysta atut domowej nawierzchni?

Sezon zasadniczy ekipa Trans MF Landshut Devils zakończyła na czwartym miejscu. Niemcy wywalczyli siedemnaście punktów. Na ten dorobek złożyło się siedem zwycięstw, a także siedem porażek. To bez wątpienia bardzo dobry rezultat, jak na beniaminka rozgrywek, a zarazem drużynę, której celem było jedynie utrzymanie w eWinner 1. lidze.

Landshut Devils - Wilki Krosno typy

Cellfast Wilki Krosno zgromadziły 20 “oczek”. Drużyna z Podkarpacia ośmiokrotnie wygrywała, a ponadto sześć razy okazała się słabsza od rywali. Z tym dorobkiem zajęła w tabeli trzecie miejsce. Teraz ma przed sobą kolejne wyzwanie, jakim będzie bez wątpienia pojedynek z Trans MF Landshut Devils.

Pod względem wyników na domowym owalu ekipa Landshut Devils ustępuje tylko Falubazowi Zielona Góra i Polonii Bydgoszcz. Niemiecki team jest naprawdę mocny na “własnych śmieciach”. W tym sezonie wygrywał tam sześciokrotnie, a raz przegrał. To sprawia, że nasze Landshut Devils – Wilki Krosno typy na victorię miejscowych mają sens.

Uważamy, że liderem miejscowych w trakcie tej potyczki powinien być Kai Huckenbeck. Ten niemiecki żużlowiec bardzo solidnie prezentuje się zarówno na domowym owalu, jak i podczas wyjazdów. Jeżeli Landshut Devils ma wygrać ten mecz, to Kai powinien wywalczyć co najmniej 11 punktów. Bez wątpienia stać go na taki rezultat.

Landshut Devils – Wilki Krosno składy. Kto pojedzie w ćwierćfinale eWinner 1. ligi?

Przed ćwierćfinałem eWinner 1. ligi oczywiście jak najbardziej warto rzucić okiem na Landshut Devils – Wilki Krosno składy awizowane. Jakie zestawienia zgłosiły sztaby szkoleniowe obu zespołów?

Trans MF Landshut Devils:
9. Kai Huckenbeck
10. Kim Nilsson
11. Valentin Grobauer
12. Mads Hansen
13. Dimitri Berge
14. Mario Niedermeier
15. Erik Bloedorn
16.

Cellfast Wilki Krosno:
1. Tobiasz Musielak
2. Rafał Karczmarz
3. Mateusz Szczepaniak
4. Vaclav Milik
5. Andrzej Lebiediew
6. Franciszek Karczewski
7. Krzysztof Sadurski
8. 

Landshut Devils – Wilki Krosno transmisja. Gdzie będzie można obejrzeć to spotkanie?

Starcie Trans MF Landshut Devils z Cellfast Wilkami Krosno przewidziane zostało na 7 sierpnia. Początek rywalizacji nastąpi o godzinie 14:00.

Gdzie dostępna będzie Landshut Devils – Wilki Krosno transmisja? Bezpośredni przekaz pojawi się na Canal+ Family oraz Canal+ online.

FAQ

  • Gdzie obejrzeć mecz w Landshut?

Na Canal+ Family i Canal+ online.

  • Kiedy odbędzie się mecz Trans MF Landshut Devils – Cellfast Wilki Krosno?

7 sierpnia 2022 roku o godz. 14:00.