Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra typy, analiza meczu i transmisja

Na jakie Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra kursy warto zwrócić uwagę? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w naszym tekście.

Świetne typy na mecz Orzeł Łódź – Stelmet Falubaz Zielona Góra (8.05.2022)

Falubaz Zielona Góra jest mocny na papierze, ale w rzeczywistości nie jest aż tak piekielnie silny. To sprawia, że przewidujemy, iż w tym meczu wygra Orzeł Łódź.

Orzeł Łódź pokona kandydata do awansu?

Stelmet Falubaz Zielona Góra aktualnie plasuje się w tabeli na drugim miejscu. Dotychczas ekipa z Winnego Grodu zapisała na swoim koncie pięć punktów. Na ten dorobek złożyły się dwa zwycięstwa, a także jeden remis. Wprawdzie zielonogórzanie nie przegrali jeszcze ani jednego spotkania, jednak praktycznie w każdym toczyli bardzo zacięte batalie. Nie dominowali tak, jak można było się spodziewać przed sezonem.

Orzeł Łódź - Falubaz Zielona Góra

 

Falubaz jest bez wątpienia daleki od optymalnej formy. Właśnie to sprawia, że przewidujemy, iż ten mecz zakończy się wygraną gospodarzy. Takie Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra typy bez wątpienia mają sens, tym bardziej że podopieczni duetu Michał Widera – Adam Skórnicki będą mieli atut własnego toru. Spadkowicza z PGE Ekstraligi na pewno czeka trudna przeprawa, a losy tego spotkania być może rozstrzygną się w samej końcówce.

Jeżeli chodzi o formę Orła w sezonie 2022, to śmiało można stwierdzić, że łodzianie notują zarówno wzloty, jak i upadki. Przed kolejnym wyzwaniem w postaci pojedynku z Falubazem zostali mocno zmotywowani.

Klub z Łodzi zyskał sponsora tytularnego, co być może doda skrzydeł łódzkim żużlowcom. Stawiamy na zwycięstwo Orła, ale jednocześnie przewidujemy, że będzie ono maksymalnie czteropunktowe. Falubaz na pewno tanio skóry nie sprzeda, co powinno sprawić, że osoby śledzące ten pojedynek będą świadkami wyśmienitej konfrontacji z wieloma emocjami.

Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra składy. Jak wyglądają awizowane zestawienia?

Z odpowiednim wyprzedzeniem sztaby szkoleniowe obu ekip podały Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra składy awizowane. Bez wątpienia warto je uważnie przeanalizować, spoglądając na Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra typy.

Stelmet Falubaz Zielona Góra
1. Rohan Tungate
2. Piotr Protasiewicz
3. Krzysztof Buczkowski
4. Jan Kvech
5. Max Fricke
6. Dawid Rempała
7. Fabian Ragus

Orzeł Łódź
9. Marcin Nowak
10. Norbert Kościuch
11. Niels Kristian Iversen
12. Luke Becker
13. Brady Kurtz
14.
15. Mateusz Dul

Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra transmisja. Gdzie oglądać mecz?

Spotkanie Orła Łódź ze Stelmet Falubazem Zielona Góra bez wątpienia zapowiada się bardzo ciekawie. Ten mecz zaplanowany został na 8 maja. Początek rywalizacji przewidziano na godzinę 14:00.

Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra transmisja dostępna będzie zarówno w TV – na Canal+ Sport 5, jak i za pośrednictwem internetu – na platformie Canal+ online.

FAQ

  • Kto jest faworytem tego meczu?

Trudno jednoznacznie wskazać faworyta. Mimo to przewidujemy, że zwycięstwo wywalczy Orzeł Łódź.

  • Gdzie oglądać mecz Orła z Falubazem?

Transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport 5, a także za pośrednictwem platformy Canal+ online.

Oto typy na mecz Stali z Włókniarzem.

0 0 votes
Article Rating