Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra typy, transmisja i zakłady

Sezon zasadniczy zmagań na zapleczu PGE Ekstraligi 2022 już za nami. Teraz czas na fazę finałową. Pierwsze ćwierćfinałowe emocje czekają nas w Łodzi – przed tym pojedynkiem prezentujemy Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra typy.

Fantastyczne typy bukmacherskie na mecz H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Stelmet Falubaz Zielona Góra (31.07.2022)

Pojedynek H. Skrzydlewska Orła Łódź ze Stelmet Falubazem Zielona Góra zapowiada się bardzo interesująco. Trudno jednoznacznie wskazać faworyta tej konfrontacji. A co warto mieć na uwadze, spoglądając na Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra kursy?

Orzeł Łódź wykorzysta atut własnego toru?

Zespół H. Skrzydlewska Orła Łódź zakończył sezon zasadniczy na piątym miejscu. Na koncie łodzian pojawiło się czternaście punktów. Ten team pięciokrotnie zwyciężał, a poza tym raz zremisował i ośmiokrotnie uznawał wyższość drużyn przeciwnych.

Orzeł Łódź - Falubaz Zielona Góra typy

Jeżeli chodzi natomiast o Stelmet Falubaz Zielona Góra, to ta ekipa zapisała na swoim koncie 24 “oczka”. Zielonogórzanie dziewięciokrotnie pokonywali przeciwników, a poza tym dwa razy dzielili się punktami z rywalami i trzykrotnie musieli uznawać wyższość innych ekip. Pierwsze miejsce przegrali z Polonią Bydgoszcz o sześć “oczek”.

Od początku sezonu eWinner 1. ligi było jasne, że Falubaz chce walczyć o powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. Rzeczywistość pokazała jednak, że to wcale nie będzie takie proste, jakby mogło się niektórym wydawać. Zielonogórzanie notowali wzloty i upadki. Absolutnie nie są ligowym dominatorem, co uwzględniliśmy, przygotowując Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra typy.

Uważamy, że Orzeł Łódź wykorzysta atut domowej nawierzchni i wygra ten mecz. Oczywiście o końcowym rezultacie zadecydować mogą detale. Nie przewidujemy, by gospodarze zdołali wywalczyć jakąś pokaźniejszą przewagę.

Zakładamy ponadto, że solidnym ogniwem drużyny z Zielonej Góry będzie Rohan Tungate. Australijczyk jeszcze niedawno jeździł w Orle Łódź i naszym zdaniem powinien wykorzystać znajomość owalu na łódzkiej MotoArenie, by zdobyć przynajmniej 11 “oczek”. Czas pokaże, czy tak się stanie.

Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra składy. Jak wyglądają zgłoszone zestawienia?

Oczywiście z odpowiednim wyprzedzeniem poznaliśmy Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra składy awizowane na ten ćwierćfinał eWinner 1. ligi. Jak się prezentują?

Stelmet Falubaz Zielona Góra:
1. Max Fricke
2. Mateusz Tonder
3. Rohan Tungate
4. Piotr Protasiewicz
5. Krzysztof Buczkowski
6. Maksym Borowiak
7. Fabian Ragus

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź:
9. Brady Kurtz
10. Luke Becker
11. Norbert Kościuch
12. Marcin Nowak
13. Niels Kristian Iversen
14. Aleksander Grygolec
15. Nikodem Bartoch

Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra transmisja. Gdzie można obejrzeć mecz?

Starcie H. Skrzydlewska Orła Łódź ze Stelmet Falubazem Zielona Góra zostało zaplanowane na 31 lipca 2022 roku. Początek zmagań o godzinie 16:30.

Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra transmisja dostępna będzie natomiast na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.

FAQ

  • Gdzie transmisja z meczu Orła z Falubazem?

Transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.

  • Gdzie najlepsze typy na to spotkanie?

Znajdziesz je w niniejszym tekście.