Orzeł Łódź – Landshut Devils typy, transmisja i analiza

Ciekawych meczów na zapleczu PGE Ekstraligi absolutnie nie brakuje. Zanosi się na to, że interesujące widowisko czeka nas w Łodzi, gdzie miejscowy Orzeł zmierzy się z Trans MF Landshut Devils.

Oto dobre typy na mecz H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Trans MF Landshut Devils (12.06.2022)

Specjalnie dla was przygotowaliśmy bardzo dobre Orzeł Łódź – Landshut Devils typy. Na co warto zwrócić uwagę w przypadku tego spotkania?

Orzeł wygra u siebie?

Do tej pory te dwie drużyny prezentowały zbliżony poziom. Właśnie to zwiastuje naprawdę ciekawy i zacięty pojedynek. Przed sprawdzeniem, jakie Orzeł Łódź – Landshut Devils kursy przygotowano na ten mecz, koniecznie zapoznaj się z sytuacją w ligowej tabeli.

Orzeł Łódź - Landshut Devils

Ekipa H. Skrzydlewska Orła Łódź do tej pory odjechała osiem pierwszoligowych spotkań. Łodzianie wywalczyli w nich osiem punktów. Na ten dorobek złożyły się trzy zwycięstwa, remis, a także cztery porażki. Trans MF Landshut Devils natomiast po siedmiu pojedynkach ma w dorobku sześć “oczek”. Niemcy trzykrotnie wygrywali, a poza tym ponieśli cztery porażki.

Pierwsze w tym sezonie spotkanie tych dwóch ekip odbyło się 21 maja w Landshut. Wtedy drużyna Trans MF Landshut Devils wygrała 50:39. Liderami niemieckiej ekipy byli Kai Huckenbeck (10+1), Erik Riss (10+1) oraz Mads Hansen (10). Po przeciwnej stronie barykady najlepiej zaprezentował się Niels Kristian Iversen (12).

Zakładamy, że tym razem lepiej wypadnie Orzeł Łódź. Uważamy, że łodzianie wygrają dzięki atutowi toru. Właśnie z uwagi na to takie Orzeł Łódź – Landshut Devils typy mają sens i powinny się sprawdzić. Niemcy mają oczywiście waleczną i ambitną drużynę, jednak jest ona zdecydowanie groźniejsza u siebie niż na wyjazdach.

Naszym zdaniem bohaterem Orła w tym spotkaniu będzie Niels Kristian Iversen. Ten doświadczony zawodnik powinien dołożyć bardzo cenne punkty. Uważamy, że wykręci co najmniej dwucyfrowy wynik. Z pewnością stać go na sporo.

Orzeł Łódź – Landshut Devils składy. Jak wyglądają zestawienia obu ekip?

Z odpowiednim wyprzedzeniem sztaby szkoleniowe obu ekip awizowały Orzeł Łódź – Landshut Devils składy. W jakich zestawieniach do tego pojedynku przystąpią te drużyny?

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź:
9. Niels Kristian Iversen
10. Luke Becker
11. Marcin Nowak
12. Norbert Kościuch
13. Brady Kurtz
14. Nikodem Bartoch
15. Mateusz Dul

Trans MF Landshut Devils:
1. Kai Huckenbeck
2. Kim Nilsson
3. Erik Riss
4. Mads Hansen
5. Dimitri Berge
6. Norick Bloedorn
7. Erik Bachhuber

Orzeł Łódź – Landshut Devils transmisja. Czy będzie można obejrzeć to spotkanie w TV?

Pojedynek Orła Łódź z Landshut Devils został zaplanowany na 12 czerwca. Początek zmagań przewidziano na godzinę 14:00.

Orzeł Łódź – Landshut Devils transmisja nie będzie dostępna w telewizji. Spotkanie będzie można obejrzeć wyłącznie za pośrednictwem platformy Canal+ online.

FAQ

  • Kto jest faworytem tego spotkania?

Za faworyta należy uznać gospodarzy – ekipę H. Skrzydlewska Orła Łódź.

  • Gdzie najlepsze typy na ten mecz?

Zostały one zawarte w naszym tekście.

0 0 votes
Article Rating