Orzeł Łódź – Wybrzeże Gdańsk typy, zapowiedź i transmisja

Pauza w rozgrywkach PGE Ekstraligi nie oznacza absolutnego braku emocji ligowych. Ciekawie powinno być bowiem w eWinner 1. lidze!

Dobre typy na mecz H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk (28.05.2022)

Co ciekawego wydarzy się w Łodzi? Mamy dla was bardzo atrakcyjne Orzeł Łódź – Wybrzeże Gdańsk typy – koniecznie je przeanalizujcie!

Orzeł faworytem, ale…

Na pewno nie tak ten sezon eWinner 1. ligi wyobrażali sobie kibice Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Nadmorski zespół fatalnie spisuje się w rozgrywkach na zapleczu PGE Ekstraligi i zamyka ligową tabelę. Na koncie gdańskiej ekipy widnieją tylko dwa punkty. Do tej pory Wybrzeże raz wygrało, a poza tym poniosło aż pięć porażek.

Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk

Orzeł Łódź póki co sprawował się lepiej, choć też nie ustrzegał się wpadek. Aktualnie ta ekipa ma na swoim koncie pięć “oczek”. Łodzianie dotychczas dwukrotnie wygrywali, raz zremisowali, a poza tym ponieśli trzy porażki.

W zeszłej kolejce H. Skrzydlewska Orzeł Łódź musiał uznać wyższość ekipy Trans MF Landshut Devils. Polski zespół przegrał na wyjeździe 39:50. Ekipa z Gdańska odniosła natomiast pierwszy triumf w bieżącym sezonie. Gdańszczanie w meczu “o życie” pokonali ROW Rybnik 53:37.

Jaki wynik padnie tym razem? Podsuwamy Orzeł Łódź – Wybrzeże Gdańsk typy, że wygraną zapiszą na swoim koncie gospodarze tego starcia. Uważamy, że mimo wszystko są oni mocniejszą ekipą i powinni wykorzystać atut domowej nawierzchni. Łodzianie mają ciekawy skład i na papierze prezentują się lepiej aniżeli Wybrzeże. Przewidujemy jednak, że goście mocno się postawią.

Patrząc na Orzeł Łódź – Wybrzeże Gdańsk kursy, warto mieć na uwadze fakt, że niedawno z Łodzi do Gdańska wypożyczony został Timo Lahti. Przewidujemy, że Fin będzie chciał udowodnić Orłowi, jak wiele stracił. Właśnie dlatego zakładamy, że w tym spotkaniu zdobędzie co najmniej 10 punktów. Powinien być prawdziwym liderem gdańskiej drużyny.

Orzeł Łódź – Wybrzeże Gdańsk składy. Jak wyglądają awizowane zestawienia tych drużyn?

Jak prezentują się Orzeł Łódź – Wybrzeże Gdańsk składy awizowane? Prezentujemy je poniżej.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk:
1. Wiktor Trofimow
2. Rasmus Jensen
3. Adrian Gała
4. Jakub Jamróg
5. Timo Lahti
6. Kamil Marciniec
7. Miłosz Wysocki

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź:
9. Norbert Kościuch
10. Marcin Nowak
11. Brady Kurtz
12. Luke Becker
13. Niels Kristian Iversen
14. Aleksander Grygolec

Orzeł Łódź – Wybrzeże Gdańsk transmisja. Gdzie i kiedy oglądać?

Mecz Orła z Wybrzeżem będzie spotkaniem w ramach 7. kolejki eWinner 1. ligi. Pojedynek zaplanowano na 28 maja. Rozpocznie się on o godz. 16:30.

Dobrą informacją jest to, że prowadzona będzie Orzeł Łódź – Wybrzeże Gdańsk transmisja. Spotkanie obejrzysz na Canal+ online. Powtórka w telewizji o 18:30 – na Canal+ Sport 5.

FAQ

  • Gdzie transmisja z meczu Orzeł – Wybrzeże?

Na Canal+ online.

  • Gdzie najlepsze typy na to spotkanie?

W naszym tekście.

Sprawdź też typy na mecz ROW-u z Falubazem.

0 0 votes
Article Rating