Polonia Bydgoszcz – Falubaz Zielona Góra typy, transmisja i przegląd meczu

Pora na prawdziwy hit eWinner 1. ligi – rewanżowy pojedynek drużyn walczących o awans do PGE Ekstraligi! Zanosi się na naprawdę kapitalne widowisko.

Sprawdź najlepsze typy na mecz Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Stelmet Falubaz Zielona Góra (12.06.2022)

Mamy dla was atrakcyjne Polonia Bydgoszcz – Falubaz Zielona Góra typy. Jakim rezultatem zakończy się absolutny szlagier eWinner 1. ligi?

Hit eWinner 1. ligi dla Polonii?

Stelmet Falubaz Zielona Góra w zeszłym roku spadł z PGE Ekstraligi. Celem zespołu jest jak najszybszy powrót na salony. Aktualnie zielonogórzanie mają na koncie 15 punktów. Sześciokrotnie wygrywali i dwa razy remisowali. Zasiadają na fotelu lidera tabeli, dzierżąc tytuł niepokonanego zespołu.

Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra

Abramczyk Polonia Bydgoszcz jest wiceliderem zestawienia eWinner 1. ligi. Bydgoszczanie zgromadzili póki co 12 “oczek”. Na koncie Polonii widnieje 5 zwycięstw, 1 remis, a także 2 porażki.

Pierwszy mecz w sezonie 2022 między tymi drużynami odbył się 22 maja na stadionie w Zielonej Górze.  Wówczas wygrał Falubaz, ale tylko 48:42. Prym w ekipie z Winnego Grodu wiódł Max Fricke. Australijczyk zapisał przy swoim nazwisku aż 15 punktów z bonusem. Po przeciwnej stronie barykady dobre zawody pojechali m.in. Kenneth Bjerre (10) i Wiktor Przyjemski (10+1).

Jak będzie tym razem? Przeczuwamy wygraną Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Może do tej pory bydgoszczanie nie mieli stuprocentowego atutu w postaci toru, ale i tak uważamy, że u siebie powinni rozprawić się z Falubazem. Takie Polonia Bydgoszcz – Falubaz Zielona Góra typy bez wątpienia mają sens, jeśli weźmiemy pod uwagę jak mocne nazwiska – przynajmniej na papierze – znajdują się w zestawieniu “Gryfów”.

Na jakie jeszcze Polonia Bydgoszcz – Falubaz Zielona Góra kursy warto zerknąć? Uważamy, że śmiało można stawiać na to, iż Kenneth Bjerre zdobędzie w tym spotkaniu co najmniej 12 punktów. Duńczyk ostatnimi czasy jest “w gazie” i powinien być bardzo solidnym ogniwem bydgoskiej drużyny. Jego forma może być tutaj wręcz kluczowa.

Polonia Bydgoszcz – Falubaz Zielona Góra składy. Kto pojedzie w obu ekipach?

Przed spotkaniem tradycyjnie spoglądamy na Polonia Bydgoszcz – Falubaz Zielona Góra składy awizowane. Jakie zestawienia zostały zgłoszone przez przedstawicieli obu ekip?

Abramczyk Polonia Bydgoszcz:
9. Kenneth Bjerre
10. Oleg Michaiłow
11. Daniel Jeleniewski
12. Adrian Miedziński
13. Matej Zagar
14. Wiktor Przyjemski
15. Przemysław Konieczny

Stelmet Falubaz Zielona Góra:
1. Damian Pawliczak
2. Max Fricke
3. Rohan Tungate
4. Jan Kvech
5. Krzysztof Buczkowski
6. Dawid Rempała
7. Fabian Ragus

Polonia Bydgoszcz – Falubaz Zielona Góra transmisja. Gdzie i kiedy można oglądać to spotkanie?

Hit eWinner 1. ligi pomiędzy Abramczyk Polonią Bydgoszcz a Stelmet Falubazem Zielona Góra przewidziano na 12 czerwca. Początek rywalizacji nastąpi o godzinie 14:00.

Gdzie i kiedy dostępna będzie Polonia Bydgoszcz – Falubaz Zielona Góra transmisja? Znajdziesz ją na Canal+ Sport 5, a także Canal+ online. Przekaz wystartuje już o godz. 13:40, gdy rozpocznie się przedmeczowe studio.

FAQ

  • Kiedy mecz Polonia – Falubaz?

Odbędzie się on 12 czerwca o godzinie 14:00.

  • Jakim wynikiem zakończył się ostatni pojedynek Falubaz – Polonia?

Falubaz wygrał 48:42.

0 0 votes
Article Rating