Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź typy, transmisja i składy

Przed jednym z faworytów do awansu do PGE Ekstraligi kolejne wyzwanie. Tym razem do Bydgoszczy przyjedzie drużyna z Łodzi. Przed tym pojedynkiem uważnie przejrzeliśmy Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź kursy.

Świetne typy bukmacherskie na mecz Abramczyk Polonia Bydgoszcz – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź (2.07.2022)

Jakie Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź typy powinny przykuć waszą uwagę? Bezsprzecznie za faworyta tego meczu można uznać gospodarzy. Ekipa z miasta nad Brdą pędzi w kierunku PGE Ekstraligi.

Polonia znów pokaże moc?

Abramczyk Polonia Bydgoszcz przed sezonem 2022 skompletowała bardzo mocny skład. Nikogo nie powinny zatem dziwić wyniki osiągane przez ten zespół, a także Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź typy na kolejny sukces ekipy “Gryfów”.

Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź typy

Polonia Bydgoszcz w tabeli eWinner 1. ligi plasuje się na miejscu lidera. Bydgoszczanie odjechali do tej pory 11 meczów, w których wywalczyli 21 punktów. Na ten dorobek złożyło się osiem zwycięstw, jeden remis, a także dwie porażki. Nad drugim Stelmet Falubazem Zielona Góra Polonia Bydgoszcz ma trzy “oczka” przewagi.

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź w tym sezonie notuje wzloty i upadki. Obecnie jest to piąta siła pierwszej ligi. Łodzianie czterokrotnie wygrywali, raz zremisowali, a poza tym sześciokrotnie musieli uznawać wyższość przeciwnych ekip.

Pierwszy mecz tych dwóch zespołów odbył się 23 kwietnia 2022 roku. Wtedy H. Skrzydlewska Orzeł Łódź przegrał u siebie z Abramczyk Polonią Bydgoszcz 39:51. Czy tym razem również wygrają “Gryfy”?

Przewidujemy, że tak właśnie się stanie. Tabela jasno pokazuje, że bydgoszczanie są silniejsi od ekipy z Łodzi. Nie powinni mieć zatem większych problemów z dopisaniem do swojego dorobku kolejnego kompletu punktów.

Zakładamy, że jednym z liderów Polonii w tym spotkaniu będzie Matej Zagar. Słoweniec w tym sezonie może nie jedzie perfekcyjnie, ale mimo wszystko jest solidnym ogniwem ekipy z miasta nad Brdą i tym razem powinien wywalczyć co najmniej 11 “oczek”.

Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź składy. Oto awizowane zestawienia tych drużyn

Sztaby szkoleniowe obu ekip zgłosiły już Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź składy awizowane. W jakich zestawieniach powinny przystąpić do tego spotkania drużyny z Bydgoszczy i Łodzi?

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
1. Brady Kurtz
2. Luke Becker
3. Norbert Kościuch
4. Marcin Nowak
5. Niels Kristian Iversen
6. Nikodem Bartoch
7. Aleksander Grygolec

Abramczyk Polonia Bydgoszcz
9. Kenneth Bjerre
10. Oleg Michaiłow
11. Daniel Jeleniewski
12. Adrian Miedziński
13. Matej Zagar
14. Wiktor Przyjemski
15. Przemysław Konieczny

Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź transmisja. Gdzie oglądać ten mecz?

Pojedynek Polonii Bydgoszcz z Orłem Łódź został przewidziany na 2 lipca. Początek o godzinie 16:30.

Dobrą informacją dla sympatyków speedwaya jest to, że będzie prowadzona Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź transmisja. Pojawi się ona na Canal+ Sport 5, a także na platformie Canal+ online.

FAQ

  • Jakim wynikiem zakończył się pierwszy mecz Orzeł – Polonia w eWinner 1. lidze 2022?

Orzeł Łódź przegrał z Polonią Bydgoszcz 39:51.

  • Kiedy odbędzie się spotkanie Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź?

Ten pojedynek zaplanowany został na 2 lipca. Początek zmagań o godzinie 16:30.

Sprawdź również typy na mecz Arged Malesy z Unią i Motoru z Apatorem.