Polonia Bydgoszcz – Wybrzeże Gdańsk typy, transmisja i przegląd meczu

W rozgrywkach PGE Ekstraligi toczy się interesująca walka o mistrzostwo Polski. Równie ciekawie jest na zapleczu najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Tym razem na tapet bierzemy Polonia Bydgoszcz – Wybrzeże Gdańsk kursy.

Kapitalne typy na mecz Abramczyk Polonii Bydgoszcz ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk (12.08.2022)

Faza zasadnicza eWinner 1. ligi przeszła już do historii. Teraz toczą się zmagania ćwierćfinałowe. Pragniemy wam zaprezentować atrakcyjne Polonia Bydgoszcz – Wybrzeże Gdańsk typy.

Polonia Bydgoszcz odrobi straty i awansuje dalej?

Abramczyk Polonia Bydgoszcz już przed rozpoczęciem sezonu była stawiana w roli jednego z faworytów rozgrywek. “Gryfy” wywiązują się z tego zadania. Polonia wygrała rundę zasadniczą, zapisując na swoim koncie 30 punktów. Bydgoszczanie 11 razy zwyciężali, odnotowali jeden remis, a poza tym dwukrotnie musieli uznawać wyższość drużyn przeciwnych.

Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk typy

Zdunek Wybrzeże Gdańsk rzutem na taśmę awansowało do play-offów. Ta drużyna w bieżącym sezonie wywalczyła 13 punktów. Pięciokrotnie wygrywała w rundzie zasadniczej, a poza tym poniosła dziewięć porażek. Gdańszczanie przez jakiś czas zajmowali ostatnie miejsce w tabeli eWinner 1. ligi. Później jednak złapali wiatr w żagle na tyle, że wjechali do fazy finałowej.

Pierwsza konfrontacja tych dwóch ekip dostarczyła wielu emocji. Wówczas Wybrzeże zdołało zwyciężyć 46:43. Fenomenalnie pojechał m.in. Rasmus Jensen, który zapisał na swoim koncie aż 16 punktów z bonusem. W szeregach Polonii najlepszy wynik wywalczył Adrian Miedziński, autor 10 “oczek”.

A jak będzie tym razem? Podsuwamy wam Polonia Bydgoszcz – Wybrzeże Gdańsk typy, że górą będą gospodarze. “Gryfy” powinny odrobić straty z pierwszego meczu, co zagwarantuje udział w półfinałach eWinner 1. ligi. Naszym zdaniem Wybrzeże nie zdoła pokrzyżować planów dużo wyżej notowanej drużynie.

Jednym z liderów Polonii w trakcie meczu zaplanowanego na 12 sierpnia powinien być Kenneth Bjerre. Duńczyk, w naszej opinii, wykorzysta atut domowego toru i zdobędzie co najmniej 11 “oczek”.

Polonia Bydgoszcz – Wybrzeże Gdańsk składy. Zobacz awizowane zestawienia na drugi ćwierćfinał

Przedstawiciele obu ekip z odpowiednim wyprzedzeniem zgłosili Polonia Bydgoszcz – Wybrzeże Gdańsk składy awizowane. Jak prezentują się zestawienia, w których wystartować mają oba zespoły?

Abramczyk Polonia Bydgoszcz:
9. Kenneth Bjerre
10. Oleg Michaiłow
11. Adrian Miedziński
12. Daniel Jeleniewski
13. Matej Zagar
14. Wiktor Przyjemski
15. Przemysław Konieczny
16.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk:
1. Timo Lahti
2. Jakub Jamróg
3. Wiktor Trofimow
4. Adrian Gała
5. Rasmus Jensen
6. Kamil Marciniec
7. Karol Żupiński
8.

Polonia Bydgoszcz – Wybrzeże Gdańsk transmisja. Gdzie i kiedy oglądać mecz?

Rewanżowy pojedynek ćwierćfinałowy Polonii i Wybrzeża zaplanowany został na 12 sierpnia. Początek zmagań przewidziano na godz. 18:00, a w rolę sędziego wcieli się Ryszard Bryła.

Gdzie dostępna będzie Polonia Bydgoszcz – Wybrzeże Gdańsk transmisja? To spotkanie obejrzysz na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.

FAQ

  • Gdzie obejrzeć mecz Polonii z Wybrzeżem?

Na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.

  • Kiedy mecz Polonii z Wybrzeżem?

12 sierpnia o godz. 18:00.