ROW Rybnik – Polonia Bydgoszcz typy, transmisja i zakłady

Jeden z głównych kandydatów do awansu do PGE Ekstraligi uda się do Rybnika. Czy walczący o utrzymanie ROW zdoła pokonać bydgoskie “Gryfy”? Przygotowaliśmy wyborne ROW Rybnik – Polonia Bydgoszcz typy, warto się z nimi zapoznać!

Atrakcyjne typy na pojedynek ROW Rybnik – Abramczyk Polonia Bydgoszcz (26.06.2022)

Mecz ROW-u z Polonią zapowiada się fascynująco. Powinniśmy być świadkami zaciętego widowiska. Przed tym pojedynkiem przeanalizowaliśmy ROW Rybnik – Polonia Bydgoszcz kursy i prezentujemy swoje przeczucia.

ROW się postawi, ale to Polonia wygra?

Ten sezon zdecydowanie nie układa się po myśli ROW-u Rybnik. Obecnie “Rekiny” zajmują ostatnie miejsce w tabeli eWinner 1. ligi, co oczywiście mieliśmy na uwadze, ustalając ROW Rybnik – Polonia Bydgoszcz typy.

ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz typy

Dotychczas rybniczanie wygrali tylko dwa razy. Ponadto odnotowali jeden remis, a sześć meczów przegrali. To z pewnością bardzo mizerny dorobek. “Rekiny” muszą wziąć się w garść, jeśli chcą uniknąć degradacji do najniższej klasy rozgrywkowej.

Znacznie lepiej do tej pory sprawowała się Abramczyk Polonia Bydgoszcz. Ta ekipa otwiera zestawienie pierwszej ligi. “Gryfy” mają w dorobku 18 punktów. Póki do odnieśli siedem triumfów, raz zremisowali, a poza tym dwukrotnie musieli uznawać wyższość przeciwników.

Pierwsze w tym sezonie starcie tych dwóch ekip było bardzo zacięte. Wówczas padł rezultat remisowy 45:45. A jak będzie tym razem?

Przeczuwamy, że pełna pula punktów wróci do Bydgoszczy. Abramczyk Polonia jest bez wątpienia bardzo niewygodnym rywalem, a ROW znajduje się w dołku. Ekipa z miasta nad Brdą powinna potwierdzić ekstraligowe aspiracje poprzez triumf podczas tego spotkania. W ciemno można jednak zakładać, że gospodarze tanio skóry nie sprzedadzą i będą się stawiać.

Polonię do zwycięstwa poprowadzić może Kenneth Bjerre. To bardzo doświadczony zawodnik, który jeszcze niedawno ścigał się w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej. Zakładamy, że ponownie wykorzysta swoje możliwości i zdobędzie przynajmniej 12 “oczek”.

ROW Rybnik – Polonia Bydgoszcz składy. Oto zestawienia obu zespołów

Przedstawiciele obu ekip przedstawili już ROW Rybnik – Polonia Bydgoszcz składy awizowane. W jakich zestawieniach mają pojechać te drużyny? Prezentujemy je poniżej:

ROW Rybnik:
9. Andreas Lyager
10. Nicolai Klindt
11. Patryk Wojdyło
12. Krystian Pieszczek
13. Grzegorz Zengota
14. Kacper Tkocz
15. Paweł Trześniewski
16.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz:
1. Kenneth Bjerre
2. Daniel Jeleniewski
3. Matej Žagar
4. Oleg Michaiłow
5. Adrian Miedziński
6. Wiktor Przyjemski
7. Przemysław Konieczny
8.

ROW Rybnik – Polonia Bydgoszcz transmisja. Gdzie można będzie obejrzeć to spotkanie?

Nie możesz pojawić się na stadionie, a chcesz obejrzeć ten mecz? Mamy bardzo dobre informacje. Prowadzona będzie ROW Rybnik – Polonia Bydgoszcz transmisja. Znajdziesz ją na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.

Mecz w Rybniku zaplanowano na 26 czerwca. Początek o 14:00. Będzie to starcie w ramach 11. kolejki eWinner 1. ligi.

FAQ

  • Jakim wynikiem zakończył się pierwszy mecz Polonia – ROW? 

Padł remis 45:45.

  • Gdzie obejrzeć spotkanie ROW-u z Polonią?

Transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.