ROW Rybnik – Start Gniezno typy, zapowiedź i transmisja

Czy mocno osłabiony Start Gniezno zdoła przeciwstawić się ekipie z Rybnika? Prezentujemy nasze ROW Rybnik – Start Gniezno typy, które bez wątpienia warto wziąć pod uwagę.

Najlepsze typy na mecz ROW Rybnik – Aforti Start Gniezno (8.05.2022)

Gnieźnieński zespół boryka się ze sporymi problemami. To sprawia, że naszym faworytem tego spotkania jest ekipa ROW-u Rybnik.

ROW Rybnik poprawi swoją sytuację?

Zanim zaczniesz analizować ROW Rybnik – Start Gniezno kursy, musisz zapoznać się z dotychczasową dyspozycją obu ekip. Póki co ROW Rybnik odjechał trzy spotkania, w których zgromadził dwa punkty. Rybniczanie zatem razy wygrali, a ponadto dwukrotnie musieli uznawać wyższość przeciwników.

ROW Rybnik - Start Gniezno

Przed sezonem rybnicka drużyna przyjęła niemały cios w postaci zawieszenia Siergieja Łogaczowa. Początkowo ROW próbował radzić sobie bez niego, ale zarząd klubu uznał, że jednak powstałą dziurę trzeba załatać inaczej. W związku z tym sprowadzono do klubu Nicolaia Klindta, który przed sezonem 2022 porozumiał się ws. współpracy z ekstraligową Arged Malesą Ostrów. Nie wywalczył sobie jednak miejsca w składzie tego zespołu, co poskutkowało tym, że został wypożyczony.

ROW ostatnio się wzmocnił, a czerwono-czarni doznali osłabień, co oczywiście ma niemały wpływ na prezentowane przez nas ROW Rybnik – Start Gniezno typy. Siła rażenia ekipy z pierwszej stolicy Polski drastycznie zmalała po tym, jak kontuzji nabawili się Oskar Fajfer i Peter Kildemand. Mimo wszystko czerwono-czarni są w stanie postraszyć w tym meczu ekipę z Rybnika.

Dotychczas Start prezentował się… bardzo nierówno. Najpierw czerwono-czarni stoczyli pasjonujący bój z Falubazem, który został zakończony remisem. Później niespodziewanie wyraźnie przegrali u siebie z Orłem Łódź, by następnie pokonać na wyjeździe ekipę Zdunek Wybrzeża Gdańsk.

Przede wszystkim perturbacje kadrowe sprawiają, że ten mecz – naszym zdaniem – wygra ROW Rybnik. Wielce prawdopodobne, że już po pierwszej serii gospodarze będą prowadzić przynajmniej sześcioma punktami. Do realizacji tego celu powinni wykorzystać atut domowego owalu, ale i to, że na papierze prezentują się solidniej.

ROW Rybnik – Start Gniezno składy. Kto pojedzie w tym pojedynku?

Oczywiście znamy już ROW Rybnik – Start Gniezno składy awizowane. Oto one:

Aforti Start Gniezno
1. Antonio Lindbaeck
2. Zbigniew Suchecki
3. Ernest Koza
4. Szymon Szlauderbach
5. Michael Jepsen Jensen
6. Marcel Studziński
7. Mikołaj Czapla

ROW Rybnik

9. Krystian Pieszczek
10. Nicolai Klindt
11. Grzegorz Zengota
12. Patryk Wojdyło
13. Andreas Lyager
14. Kacper Tkocz
15. Paweł Trześniewski

ROW Rybnik – Start Gniezno transmisja. Gdzie, kiedy, o której godzinie?

Pojedynek ROW Rybnik – Start Gniezno zaplanowany został na 8 maja. Początek ścigania nastąpi o godzinie 14:00. Gdzie dostępna będzie ROW Rybnik – Start Gniezno transmisja? Wyłącznie na platformie Canal+ online. Transmisji w telewizji nie będzie.

FAQ

  • Kiedy odbędzie się mecz ROW – Start?

8 maja 2022 roku o 14:00.

  • Gdzie typy na to spotkanie?

Zostały zawarte w naszym tekście.

Oto nasze przewidywania na mecz Orła z Falubazem.

0 0 votes
Article Rating