ROW Rybnik – Wybrzeże Gdańsk typy, składy i transmisja

Arcyciekawa walka toczy się na zapleczu PGE Ekstraligi. Trudną sytuację w tabeli eWinner 1. ligi ma zespół ROW-u Rybnik. Czy w starciu z Wybrzeżem Gdańsk “Rekiny” zrobią swoje i uciekną spod topora?

Bardzo dobre typy bukmacherskie na mecz ROW Rybnik – Zdunek Wybrzeże Gdańsk (10.07.2022)

Specjalnie dla was przejrzeliśmy ROW Rybnik – Wybrzeże Gdańsk kursy. Jakie mamy przewidywania przed tym spotkaniem? Uważamy między innymi, że zwycięstwo powędruje na konto ekipy rybnickich “Rekinów”.

Klindt poprowadzi ROW do triumfu?

Ten pojedynek zapowiada się pasjonująco. ROW Rybnik szalenie mocno potrzebuje punktów. Jeżeli “Rekiny” chcą utrzymać się na zapleczu PGE Ekstraligi, to ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk wręcz muszą zwyciężyć.

ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk typy

Do tej pory ROW zapisał na swoim koncie tylko sześć punktów. Na ten skromny dorobek złożyły się dwa zwycięstwa, remis i osiem porażek. Rybniczanie zajmują w tabeli eWinner 1. ligi ostatnie miejsce, które oczywiście oznacza degradację do najniższej klasy rozgrywkowej.

Lepsze położenie mają gdańszczanie. Zdunek Wybrzeże uzbierało 12 “oczek” i w zestawieniu ligowym plasuje się na czwartej pozycji. Nadmorska ekipa pięciokrotnie triumfowała, a poza tym sześciokrotnie musiała uznawać wyższość drużyn przeciwnych.

Nadmorski zespół ostatnimi czasy boryka się z problemami kadrowymi, stąd też ROW Rybnik – Wybrzeże Gdańsk typy, że tym razem triumf odnotują “Rekiny”. Wydaje się, że ten zespół jest też bardziej zdeterminowany, by wygrać. To również zwiastun tego, że rybniczanie mocno postawią się przeciwnikom.

Liderem ROW-u powinien być Nicolai Klindt. Duńczyk bardzo dobrze czuje się na rybnickiej nawierzchni i śmiało można założyć, że wywalczy w tym spotkaniu co najmniej 10 punktów. Taki dorobek na pewno byłby w miarę satysfakcjonujący dla samego zawodnika, a także rybnickich kibiców i działaczy.

W tym spotkaniu walka toczyć się będzie nie tylko o zwycięstwo, ale i o lepszy bilans w dwumeczu. W pierwszym spotkaniu rybniczanie okazali się słabsi od Wybrzeża i przegrali na wyjeździe 37:53.

ROW Rybnik – Wybrzeże Gdańsk składy. Jak wyglądają zestawienia?

Przed tym spotkaniem warto przejrzeć ROW Rybnik – Wybrzeże Gdańsk składy awizowane. Jakie zestawienia zgłosili przedstawiciele obu ekip?

Zdunek Wybrzeże Gdańsk:
1. Jakub Jamróg
2. Wiktor Trofimow
3. Rasmus Jensen
4. Adrian Gała
5. Timo Lahti
6. Kamil Marciniec
7. Karol Żupiński

ROW Rybnik:
9. Andreas Lyager
10. Nicolai Klindt
11. Patryk Wojdyło
12. Krystian Pieszczek
13. Grzegorz Zengota
14. Kacper Tkocz
15. Paweł Trześniewski

ROW Rybnik – Wybrzeże Gdańsk transmisja. Gdzie i kiedy można obejrzeć mecz?

Spotkanie ROW Rybnik – Wybrzeże Gdańsk przewidziane zostało na 10 lipca. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 16:30.

Gdzie dostępna będzie ROW Rybnik – Wybrzeże Gdańsk transmisja? Pojedynek obejrzysz na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.

FAQ

  • Gdzie transmisja z ROW – Wybrzeże?

Transmisja pojawi się na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.

  • Gdzie znajdziesz świetne ROW Rybnik – Wybrzeże Gdańsk typy?

Zostały one przedstawione i opisane w niniejszym tekście.