Start Gniezno – Landshut Devils typy, transmisja i analiza

Dzieje się na zapleczu PGE Ekstraligi. Niemałych emocji dostarczyć powinien pojedynek Aforti Startu Gniezno z Trans MF Landshut Devils. 

Świetne typy na mecz Aforti Start Gniezno – Trans MF Landshut Devils (15.05.2022)

Czy gospodarze pokonają beniaminka z Niemiec? Oto nasze Start Gniezno – Landshut Devils typy.

Mecz prawdy dla Startu Gniezno

Aforti Start Gniezno ma o czym myśleć. Podczas zawodów juniorskich 11 i 12 maja znów pojawiły się problemy z torem przy Wrzesińskiej 25. Kibice czerwono-czarnych stawiają sobie pytanie, czy klubowi działacze zdołają rozprawić się z problemami do meczu z Trans MF Devils Landshut.

start gniezno - landshut devils

Właśnie tor może mieć ogromny wpływ na wynik tego spotkania. Do tej pory Aforti Start Gniezno odjechał tylko jeden mecz na domowej nawierzchni. W starciu z Orłem Łódź czerwono-czarni totalnie nie mieli atutu domowego toru, co sprawiło, że przegrali aż 35:55.

Start jest obecnie osłabiony brakiem Oskara Fajfera i Petera Kildemanda. Tymczasem czerwono-czarni, chcąc zwiększyć swoje szanse na awans do play-offów, muszą wygrać z ekipą z Niemiec.  Mimo wszystko to czerwono-czarni są faworytem. Powinni wygrać, bo to dla nich spotkanie o dużą stawkę. Pojadą u siebie, więc teoretycznie będą mieć łatwiej.

Ekipę z Niemiec też trapią problemy. Sporym ciosem dla tego zespołu jest kontuzja Martina Smolinskiego. Analizując Start Gniezno – Landshut Devils kursy, warto mieć na uwadze ten uraz. Brak doświadczonego zawodnika bez wątpienia sprawił, że siła rażenia niemieckiego zespołu zmalała.

Co wydarzy się podczas meczu w Gnieźnie? Stawiamy na triumf Startu, ale jednocześnie przeczuwamy, że nie będzie on zbyt pokaźny. Ekipa z Landshut jest walecznym zespołem, w związku z czym zakładamy, że w pierwszej stolicy Polski przegra maksymalnie ośmioma punktami. Start raczej na ten moment nie jest na tyle mocny, by zdemolować rywala.

Warto odnotować, że obecnie wyżej w tabeli znajduje się Landshut Devils (4 punkty, 5. miejsce). Start Gniezno  z dorobkiem trzech “oczek” jest siódmy w zestawieniu eWinner 1. ligi.

Start Gniezno – Landshut Devils składy. Kto pojedzie?

Rzućmy okiem na Start Gniezno – Landshut Devils składy awizowane.

Aforti Start Gniezno
9. Ernest Koza
10. Szymon Szlauderbach
11. Antonio Lindbaeck
12. Zbigniew Suchecki
13. Michael Jepsen Jensen
14. Mikołaj Czapla
15. Marcel Studziński

Trans MF Landshut Devils
1. Kai Huckeneck
2. Valentin Grobauer
3. Erik Riss
4. Mads Hansen
5. Dimitri Berge
6. Norick Bloedorn
7. Erik Bachhuber

Start Gniezno – Landshut Devils transmisja. Kiedy i gdzie obejrzeć mecz?

Mecz Aforti Start Gniezno – Trans MF Landshut Devils zaplanowano na 15 maja. Początek o godz. 16:30.

Gdzie pojawi się Start Gniezno – Landshut Devils transmisja? Znajdziesz ją wyłącznie na platformie Canal+ online. W telewizji spotkania nie obejrzysz.

FAQ

  • Kiedy mecz Start Gniezno – Landshut Devils?

Spotkanie odbędzie się 15 maja o 16:30.

  • Gdzie najlepsze Start Gniezno – Landshut Devils typy?

W naszym tekście.