Wilki Krosno – Landshut Devils typy, transmisja i zakłady

Zmagania na zapleczu PGE Ekstraligi 2022 wkroczyły w bardzo ważną fazę. To już rewanżowe mecze ćwierćfinałowe. W tym materiale omawiać będziemy nasze Wilki Krosno – Landshut Devils typy.

Atrakcyjne typy bukmacherskie na mecz Cellfast Wilki Krosno – Trans MF Landshut Devils (11.08.2022)

Sezon zasadniczy eWinner 1. ligi to już historia. Obecnie znajdujemy się na etapie fazy finałowej, a precyzyjniej rzecz ujmując – ćwierćfinałów. Jakie są Wilki Krosno – Landhsut Devils kursy i na co warto rzucić okiem w kontekście rewanżowego starcia tych dwóch ekip?

Wilki Krosno postawią kropkę nad “i”?

Już przed sezonem mówiło się, że Cellfast Wilki Krosno mogą mocno namieszać w rozgrywkach eWinner 1. ligi. I szybko okazało się, że były to jak najbardziej słuszne prognozy. Krośnieńska wataha rundę zasadniczą zakończyła na 3. miejscu (20 punktów).

Wilki Krosno - Landshut Devils typy

Ekipa Trans MF Landshut Devils wywalczyła z kolei 17 “oczek” i została sklasyfikowana na czwartym miejscu. Taki wynik beniaminka z Niemiec to na pewno niemała niespodzianka. Ten zespół miał przecież jedynie walczyć o utrzymanie na zapleczu PGE Ekstraligi. Rzeczywistość pokazała jednak, że Sławomir Kryjom zbudował solidny skład, który potrafił skutecznie przeciwstawiać się wyżej notowanym rywalom.

Pierwszy mecz ćwierćfinałowy z udziałem tych dwóch ekip odbył się w Landshut. Wówczas wygrały Wilki Krosno 50:40. Liderami zwycięskiej ekipy byli Vaclav Milik (10), Andrzej Lebiediew (11) oraz Mateusz Szczepaniak (11+1), a po drugiej stronie barykady najlepiej pojechał Kai Huckenbeck, autor 12 punktów z bonusem.

Przewidujemy, że Wilki również i u siebie okażą się lepsze. Takie Wilki Krosno – Landshut Devils typy motywujemy tym, że krośnianie mają mocniejszy skład, a do tego dochodzi atut własnego toru. Wątpliwe, by Landshut Devils było tutaj w stanie sprawić jakąś niespodziankę.

Uważamy, że liderem zespołu z Krosna będzie Tobiasz Musielak. To zawodnik o ogromnym potencjale i na swoim torze potrafi czynić cuda. Naszym zdaniem zdobędzie tutaj co najmniej 11 punktów.

Wilki Krosno – Landshut Devils składy. Oto awizowane zestawienia na drugi ćwierćfinał

Oczywiście kierownictwa obu ekip zgłosiły już Wilki Krosno – Landshut Devils składy awizowane. Zestawienie Niemców jest mocno osłabione. Brakuje w nim Kima Nilssona, Erika Bachhubera czy Erika Rissa. Landshut Devils trapią kontuzje. Co najgorsze, uraz dotknął nawet lidera zespołu Kaia Huckenbecka, który na pewno w Krośnie nie pojedzie.

Tak prezentują się te zestawienia:

Cellfast Wilki Krosno:
9. Tobiasz Musielak
10. Keynan Rew
11. Mateusz Szczepaniak
12. Vaclav Milik
13. Andrzej Lebiediew
14. Franciszek Karczewski
15. Krzysztof Sadurski
16.

Trans MF Landshut Devils:
1. Kai Huckenbeck
2. Tobias Busch
3. Valentin Grobauer
4. Mads Hansen
5. Dimitri Berge
6. Norick Bloedorn
7. Mario Niedermeier
8.

Wilki Krosno – Landshut Devils transmisja. Gdzie, kiedy, o której oglądać?

Rewanżowy ćwierćfinał eWinner 1. ligi pomiędzy Cellfast Wilkami Krosno i Trans MF Landshut Devils miał odbyć się 11 sierpnia 2022 roku. Na przeszkodzie stanęły jednak warunki atmosferyczne. Ostatecznie ten pojedynek przełożono na 20 sierpnia, godz. 20:00.

Początkowo planowana była Wilki Krosno – Landshut Devils transmisja. Przekaz live z tego meczu miał pojawić się na Canal+ Sport 5 i Canal+ online. Ostatecznie jednak telewizja zmieniła plany. Pewnie uwzględniła problemy Niemców i to, że zanosi się na jednostronne widowisko. Niestety, transmisji nie będzie.

FAQ

  • Gdzie transmisja z Wilki – Devils?

Nie mamy dobrych informacji dla miłośników speedwaya. Nie będzie transmisji z ćwierćfinału eWinner 1. ligi w Krośnie.

  • Gdzie najlepsze typy na mecz w Krośnie?

Omówiliśmy je w niniejszym tekście.