Wilki Krosno – Orzeł Łódź typy, analiza i transmisja

Rozkręcają się nie tylko zmagania w ramach PGE Ekstraligi, ale i w eWinner 1. lidze. 1 maja dojdzie do starcia Wilków Krosno z Orłem Łódź.

Ekstra typy na mecz Cellfast Wilki Krosno – Orzeł Łódź (1.05.2022)

Specjalnie dla was przygotowaliśmy kapitalne Wilki Krosno – Orzeł Łódź typy. Prezentujemy je poniżej:

Drugie zwycięstwo Wilków?

Cellfast Wilki Krosno na razie odjechały zaledwie jedno spotkanie. Na inaugurację eWinner 1. ligi ta drużyna pokonała na wyjeździe ekipę Zdunek Wybrzeża Gdańsk 51:39. Później Wilki miały się mierzyć z Falubazem Zielona Góra czy też ROW-em Rybnik, ale te mecze zostały przełożone.

Wilki Krosno - Orzeł Łódź

W związku z perturbacjami w terminarzu, o formie Wilków Krosno wiemy relatywnie niewiele. Przygotowując Wilki Krosno – Orzeł Łódź typy, mamy jednak na uwadze to, że krośnieńskie władze zbudowały solidne zestawienie i bez wątpienia ten zespół będzie groźny dla każdego rywala – szczególnie na własnym torze.

Jeżeli chodzi o Orła Łódź, to ta ekipa rozpoczęła sezon eWinner 1. ligi od pokonania ROW-u Rybnik 51:39. W drugiej kolejce łodzianie świetnie zaprezentowali się na torze w Gnieźnie, co pozwoliło pokonać miejscowy Aforti Start aż 55:35. Trzecia kolejka przyniosła natomiast porażkę Orła przed własną publicznością. Łodzian pokonała bydgoska Polonia 51:39.

Jeżeli analizujesz Wilki Krosno – Orzeł Łódź kursy, to bez wątpienia warto postawić na to, że mecz zakończy się zwycięstwem gospodarzy. Powinni wykorzystać atut własnego toru i to, że mają mocniejsze zestawienie. To właśnie Wilki są faworytem spotkania planowanego na 1 maja.

O czym jeszcze warto pomyśleć przed tym spotkaniem? Uważamy, że w ciemno można zakładać, że miejscowi wygrają podwójnie przynajmniej trzy biegi. Mają w składzie takich zawodników jak Tobiasz Musielak, Vaclav Milik czy Andrzej Lebiediew, którzy powinni wykonać świetną pracę.

Wilki Krosno – Orzeł Łódź składy awizowane na mecz

Jak wyglądają Wilki Krosno – Orzeł Łódź składy awizowane? Spójrzmy na zestawienia, które zgłosili przedstawiciele obu ekip.

Orzeł Łódź:
1. Marcin Nowak
2. Norbert Kościuch
3. Niels Kristian Iversen
4. Luke Becker
5. Brady Kurtz
6. Mateusz Dul
7. Aleksander Grygolec

Cellfast Wilki Krosno:
9. Tobiasz Musielak
10. Mateusz Szczepaniak
11. Rafał Karczmarz
12. Vaclav Milik
13. Andrzej Lebiediew
14. Franciszek Karczewski
15. Krzysztof Sadurski

Wilki Krosno – Orzeł Łódź transmisja. Gdzie, kiedy, o której?

Starcie Wilków Krosno z drużyną Orła Łódź zaplanowane zostało na 1 maja. Początek rywalizacji przewidziano na godzinę 14:00. Sędzią tego spotkania będzie Remigiusz Substyk.

Czy będzie Wilki Krosno – Orzeł Łódź transmisja? Oczywiście, że tak. Znajdziesz ją na Canal+ Sport 5. Poza tym mecz będzie można oglądać na platformie Canal+ online.

FAQ

  • Kiedy mecz Wilki Krosno – Orzeł Łódź?

Spotkanie zostało zaplanowane na 1 maja. Początek o 14:00.

  • Kto jest faworytem meczu Wilki Krosno – Orzeł Łódź?

Za faworyta tego pojedynku uznać należy zespół Wilków Krosno.

A tutaj znajdziesz nasze typy na mecz Włókniarza ze Spartą.

0 0 votes
Article Rating