Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź typy, przegląd meczu, transmisja

Dzieje się na zapleczu PGE Ekstraligi! Zdunek Wybrzeże Gdańsk walczy o to, by uciec z pozycji outsidera – czy w tym meczu zdoła uczynić krok ku odbiciu się od dna?

Zobacz najlepsze typy na mecz Zdunek Wybrzeże Gdańsk – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź (4.06.2022)

To będzie bardzo ważny pojedynek dla ekipy z Gdańska. Poniżej prezentujemy nasze Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź typy.

Wybrzeże z nożem na gardle

Nie ma co ukrywać – Zdunek Wybrzeże Gdańsk potrzebuje punktów jak tlenu. Jeżeli gdańszczanie chcą zachować ligowy byt, to takie mecze jak ten wręcz muszą zwyciężać. Rywal nie jest z najwyższej półki, a poza tym Wybrzeże pojedzie u siebie, co teoretycznie powinno stanowić atut i ułatwienie w realizacji celu w postaci triumfu.

Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź

Do tej pory gdańszczanie wywalczyli tylko dwa punkty. Ten dorobek wygląda bez wątpienia bardzo skromnie. W eWinner 1. lidze 2022 tylko raz wygrali, a sześciokrotnie musieli uznawać wyższość przeciwników. Są “czerwoną latarnią” zmagań na zapleczu PGE Ekstraligi.

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w przypadku H. Skrzydlewska Orła Łódź. Ta ekipa ma siedem “oczek”. Trzykrotnie wygrywała, raz podzieliła się punktami, a poza tym zanotowała trzy porażki. Ten zespół w tabeli eWinner 1. ligi zajmuje czwartą lokatę. Dotychczas notował zarówno wzloty, jak i upadki.

W siódmej kolejce zmagań na zapleczu PGE Ekstraligi te dwie ekipy odjechały pierwszy mecz przeciwko sobie. Wówczas zwycięstwo odnotował team z Łodzi 51:38. Liderem Orła był Brady Kurtz (11), a Wybrzeża – Timo Lahti (14). Gdańszczanie z pewnością będą chcieli się zrewanżować za tę porażkę, co warto mieć na uwadze, patrząc na Orzeł Łódź – Wybrzeże Gdańsk kursy.

Choć Wybrzeże ma wręcz katastrofalny bilans, to mimo wszystko przewidujemy, że tym razem zwycięży. Skąd właśnie takie Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź typy? Kierujemy się przede wszystkim tym, że gdańszczanie w końcu muszą się przełamać, a wydaje się, że domowy mecz z Orłem, który nie jest w szczytowej formie, to wręcz idealna okazja ku temu. Własny owal powinien pomóc Wybrzeżu.

Podobnie jak i Timo Lahti. Fin zdążył już udowodnić, że jest wartością dodaną dla trójmiejskiego klubu. Ten dość doświadczony zawodnik powinien zdobyć w tym spotkaniu co najmniej 12 punktów.

Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź składy. Oto zestawienia obu ekip

Przed tym spotkaniem warto przeanalizować Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź składy awizowane. Tak wyglądają te zestawienia:

Zdunek Wybrzeże Gdańsk:
9. Adrian Gała
10. Rasmus Jensen
11. Jakub Jamróg
12. Wiktor Trofimow
13. Timo Lahti
14. Miłosz Wysocki
15. Kamil Marciniec

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź:
1. Norbert Kościuch
2. Marcin Nowak
3. Brady Kurtz
4. Luke Becker
5. Niels Kristian Iversen
6. Mateusz Dul
7. Aleksander Grygolec

Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź transmisja. Gdzie obejrzeć ten mecz?

Spotkanie Wybrzeża Gdańsk z Orłem Łódź zaplanowane zostało na 4 czerwca. Początek o godzinie 16:30.

Przeprowadzona zostanie Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź transmisja telewizyjna. Spotkanie obejrzysz na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.

FAQ

  • Gdzie typy na mecz w Gdańsku?

Zamieściliśmy je w naszym tekście.

  • Jakim wynikiem zakończył się pierwszy mecz?

Było 51:38 dla Orła Łódź.

Zobacz też typy na mecze Motoru ze Spartą i GKM-u z Unią.

0 0 votes
Article Rating