Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz typy, transmisja i kursy

Rywalizacja na zapleczu PGE Ekstraligi wkroczyła w decydującą fazę. Rozpoczęły się play-offy – obecnie skupiamy się na ćwierćfinałach rozgrywek. W niniejszym tekście pragniemy pokazać wam nasze Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz typy.

Bardzo atrakcyjne typy na mecz Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Abramczyk Polonia Bydgoszcz (7.08.2022)

Mecz w Gdańsku powinien dostarczyć wielu wrażeń, tym bardziej że Wybrzeże jest drużyną nieobliczalną. Czy Polonia Bydgoszcz zdoła zdobyć teren ekipy znad morza? Uważnie przeanalizowaliśmy Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz kursy i teraz chcemy podzielić się swoimi przewidywaniami.

Wybrzeże Gdańsk ulegnie Polonii Bydgoszcz?

Już przed sezonem było jasne, że Abramczyk Polonia Bydgoszcz ma ekstraligowe aspiracje. W mieście nad Brdą zbudowano bardzo silny zespół, który gwarantuje dobre wyniki. Na pewno “Gryfy” są głównym pretendentem do awansu do najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Play-offy pokażą, czy bydgoszczanie zdołają osiągnąć ten ambitny cel.

Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz typy

Po fazie zasadniczej Polonia Bydgoszcz jest liderem tabeli eWinner 1. ligi. “Gryfy” wywalczyły 30 punktów. Na ten dorobek złożyło się jedenaście zwycięstw, remis, a także dwie porażki. Bydgoszczanie wyprzedzili drugi Falubaz Zielona Góra o sześć “oczek”.

Jeżeli chodzi natomiast o Zdunek Wybrzeże Gdańsk, to ta drużyna z ledwością awansowała do play-offów. Gdańszczanie zdobyli 13 punktów i zajęli szóste miejsce. Pięciokrotnie wygrywali, a dziewięć razy uznawali wyższość drużyn przeciwnych.

Jak będzie tym razem? Biorąc pod uwagę tegoroczne wyniki tych dwóch ekip, zakładamy, że Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz typy na triumf gości jak najbardziej mają sens. To mocna ekipa, która powinna potwierdzić ekstraligowe aspiracje.

Jeżeli chodzi natomiast o kwestie indywidualne, to przeczuwamy, że mocnym ogniwem Polonii będzie Matej Zagar. To zawodnik z ekstraligowym doświadczeniem, niegdyś uczestnik cyklu Grand Prix. W tym spotkaniu powinien zapisać na swoim koncie co najmniej 10 punktów. Gorszy wynik Słoweńca będzie rozczarowaniem.

Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz składy. Jak wyglądają awizowane zestawienia?

Oczywiście przed tym meczem warto przejrzeć Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz składy awizowane. Właśnie tak prezentują się zestawienia zgłoszone przez sztaby szkoleniowe obu ekip:

Zdunek Wybrzeże Gdańsk:
9. Timo Lahti
10. Jakub Jamróg
11. Wiktor Trofimow
12. Adrian Gała
13. Rasmus Jensen
14. Karol Żupiński
15. Kamil Marciniec
16.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz:
1. Daniel Jeleniewski
2. Adrian Miedziński
3. Kenneth Bjerre
4. Oleg Michaiłow
5. Matej Zagar
6. Wiktor Przyjemski
7. Przemysław Konieczny
8.

Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz transmisja. Gdzie, kiedy i o której oglądać ten mecz?

Pojedynek Zdunek Wybrzeża Gdańsk z Abramczyk Polonią Bydgoszcz przewidziany został na 7 sierpnia. Początek żużlowej rywalizacji nastąpi o 14:00.

Sędzią będzie Rafał Kobak, a komisarzem toru – Paweł Stangret. Co istotne, Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz transmisja pojawi się na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.

FAQ

  • Gdzie oglądać mecz w Gdańsku?

Transmisja na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.

  • Gdzie najlepsze typy na spotkanie Wybrzeże – Polonia?

W naszym tekście.