Formuła 1 transmisja. Gdzie oglądać F1? 19.03.2023

Formuła 1 transmisja

Wielu kibiców – i słusznie – zastanawia się, gdzie oglądać Formułę 1 w sezonie 2023? Prawda jest taka, że Formuła 1 2023 transmisja będzie dostępna w innym miejscu, niż w ubiegłorocznych zmaganiach. Wszelkie szczegóły znajdziesz w poniższym tekście.

Formuła 1 2023: transmisja GP Arabii Saudyjskiej online

W sezonie 2023 Formuła 1 transmisja dostępna będzie na platformie streamingowej Viaplay, którą znajdziesz pod adresem viaplay.pl. Miesięczny dostęp do pakietu z F1 to 55 złotych. W jego ramach możesz oglądać Formułę 1, ale też wiele innych wydarzeń sportowych.

Jak wykupić dostęp do F1 Viaplay? Podążaj za poniższymi wskazówkami.

  1. Przejdź na stronę Viaplay.pl.
  2. Kliknij “uzyskaj pakiet”.
  3. Wybierz pakiet cenowy (min. 55 zł miesięcznie, żeby oglądać transmisje F1 2023).
  4. Zarejestruj konto i dokonaj płatności.
  5. To wszystko, możesz oglądać Formułę 1 w sezonie 2023.

Dodajmy, że w ramach Viaplay, Formuła 1 2023 transmisja dostępna będzie zarówno na komputerze, ale też urządzeniach mobilnych, jak i telewizorach, z wykorzystaniem specjalnej aplikacji. To bez wątpienia bardzo istotna kwestia.

Transmisje na Viaplay można jednocześnie oglądać na dwóch niezależnych urządzeniach. Śmiało możesz zatem pomyśleć o tym, by zainstalować sobie aplikację na telewizorze i smartfonie, a potem w jednym czasie śledzić rozmaite wydarzenia czy oglądać inne produkcje. Transmisje z F1 na Viaplay są wysokiej jakości, co cieszy widzów.

Jeżeli chodzi o wyniki na żywo, to będziesz mógł je śledzić na stronie bukmachera Betclic. Skorzystaj z poniższego odnośnika.

Oglądaj tutaj

Formuła 1 2023: gdzie oglądać Grand Prix Arabii Saudyjskiej w TV?

Transmisje Formuły 1 w sezonie 2023 nie będą dostępne w żadnej standardowej telewizji. Jak dobrze pamiętasz, ubiegłoroczne zmagania królowej motorsportu można było śledzić w Eleven Sport.

Teraz jednak sporo się pozmieniało i prawa telewizyjne przejęło Viaplay. W związku z tym F1 2023 transmisja dostępna będzie na tej platformie. Jak już jednak wspomnieliśmy, pobierając aplikację Viaplay, możesz oglądać F1 na telewizorze. Trzeba jednak posiadać odpowiedni sprzęt. Starsze odbiorniki nie mają takich możliwości, co też trzeba mieć na uwadze.

Kiedy F1 transmisja z Grand Prix Arabii Saudyjskiej? (19.03.2023)

Wiesz już, gdzie oglądać Formułę 1 2023 na żywo. A czy wiesz, kiedy najbliższa transmisja? Grand Prix Arabii Saudyjskiej zaplanowano na 19 marca 2023 roku, a więc na niedzielę. Wyścig rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Niewątpliwie Grand Prix Arabii Saudyjskiej zapowiada się bardzo interesująco. Będzie to drugi wyścig w ramach cyklu F1 2023. W pierwszym, który odbył się w Bahrajnie, wygrał Max Verstappen. To aktualny mistrz świata.