STS freebet bez depozytu – odbierz darmowy zakład w STS

Jak odebrać w STS freebet bez depozytu? Czy jest taki darmowy zakład w STS? Wszelkie informacje na temat bonusów dla graczy sprawdzisz w poniższym, specjalnie przygotowanym przez nas tekście.

STS
5 rating
Zakład bez ryzyka 100 zł
Aktywuj zakład bez ryzyka

STS freebet – czym jest darmowy zakład bez depozytu?

Freebet bez depozytu to jeden z najpopularniejszych bonusów, dostępnych na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Jego popularność nie bierze się jednak znikąd, a jest zasługą jakości tego bonusu. Darmowy zakład bez depozytu, bowiem pod takim terminem pojawia się także freebet, to nic innego jak darmowe pieniądze, które bukmacherzy oferują za określoną aktywność. Najbardziej popularnym rodzajem darmowego zakładu bez depozytu jest bonus za rejestrację konta. Mówiąc wprost: rejestrujesz się u bukmachera i najczęściej potwierdzasz także swoją tożsamość, a w nagrodę otrzymasz freebet. Bonusy bez depozytu rozdawane są jednak także w przypadku ofert dla zarejestrowanych graczy. Jest to rzadkością, ale zawsze warto sprawdzać czy jest oferowany taki w STS freebet bez depozytu.

Freebet bez depozytu to jak już wspomnieliśmy, darmowe pieniądze, za które możesz postawić kupon bukmacherski. Wartość freebetu wynosi najczęściej od kilku do kilkudziesięciu złotych. Bardzo rzadko zdarzają się wyższe kwoty bonusów bez depozytu. Kiedy otrzymasz freebet, musisz wybrać zakłady, przygotować kupon i aktywować na nim bonus.

Naturalnie, wygrane za freebet bez depozytu są w większości przypadków objęte warunkami obrotu. To oznacza, że bukmacher nie pozwoli Ci od razu ich wypłacić, a będziesz musiał obstawić jeszcze nimi określoną ilość razy, zanim zostaną odblokowane do wypłaty. Nieco rzadziej zdarzają się darmowe zakłady bez depozytu, z których wygrana nie wymaga obrotu. Najczęściej w takich przypadkach bukmacherzy stosują jednak inne zabezpieczenie, a mianowicie odejmują wartość freebetu od wygranej. Jeżeli więc przykładowo zagrałeś za freebet 20 zł i wygrałeś 100 zł, to po korekcie Twoja wygrana wyniesie 80 zł, ale będzie już wolna od obrotu bonusem.

STS freebet bez depozytu

Kluczowe pytanie, które postawiliśmy we wstępie do tego tekstu brzmi czy znajdziesz w STS freebet? Niestety, ale na ten moment darmowy zakład bez depozytu nie jest oferowany przez tego bukmachera. Co prawda STS miał przez pewien czas freebet w swojej ofercie powitalnej, a to rodzi nadzieję, że wkrótce zdecyduje się powrócić do tego schematu. Zanim jednak to się stanie i freebet STS się pojawi, o ile oczywiście w ogóle będzie to miało miejsce, warto przyjrzeć, jak na ten moment prezentuje się oferta powitalna STS.

U tego bukmachera możesz odebrać bowiem najwyższy bonus o wartości aż 760 złotych, jeżeli podasz przy rejestracji kod promocyjny STS: STSMAX. Po jego odebraniu możesz rozglądać się za bonusami dla zarejestrowanych graczy. Niewykluczone, że jednym z nich będzie właśnie w STS freebet, na przykład z okazji zbliżającego się wyjątkowo ciekawego meczu.

 freebet STS

Aktywuj zakład bez ryzyka

Bonusy w STS na start

Skoro ustaliliśmy już, że na ten moment nie jest oferowany freebet STS, to warto przyjrzeć się aktualnym promocjom, które możesz uzyskać za rejestrację konta u tego bukmachera. Po podaniu kodu możesz zgarnąć bowiem aż 1660 złotych. 100 złotych z tej kwoty to zakład bez ryzyka, dostępny wyłącznie z kodem promocyjnym. Kolejne 1500 złotych przyznawane jest w trzech bonusach depozytowych, a na sam koniec możesz otrzymać jeszcze 60 złotych za wyrobienie kilku zadań.

Zakład bez ryzyka do 100 PLN

Pierwszym bonusem, na którego możesz liczyć w STS jest zakład bez ryzyka. Ten bukmacher oferuje ubezpieczenie pierwszego kuponu do kwoty 100 zł. Żeby z niego skorzystać, wymagana jest rejestracja z kodem STSMAX, a następnie wpłata depozytu o wartości minimum 50 złotych. Minimalna stawka kuponu ubezpieczonego to 2 złote, a jego kurs powinien wynosić przynajmniej 1.85. Nie ma znaczenia czy przygotujesz kupon pojedynczy czy akumulowany. Zwrot zostanie wypłacony jeżeli przegrasz pierwszy kupon.

Zakład bez ryzyka sts

Bonusy depozytowe do 600 PLN

Choć nie jest dostępny w STS bonus freebet, to ten bukmacher proponuje trzy bonusy depozytowe aż do łącznej wartości 600 złotych. Pierwszy od pierwszego depozytu to 100% do 100 zł, drugi za drugą wpłatę to 50% do 200 zł, a trzeci jak się domyślasz za trzecią wpłatę to 50% do 300 zł. Za każdym razem musisz wpłacić minimum 1 zł, lecz lepiej wpłacić więcej, gdyż to właśnie Twój depozyt wpływa na wysokość bonusu. Każdy bonus ma dokładnie taki sam warunek obrotu. To oznacza, że STS wymaga dwukrotnego obrotu każdym bonusem. Warunek kursowy dla kuponu wynosi przynajmniej 1.91.

Dodatkowy bonus 60 PLN

Na sam koniec po odebraniu trzech bonusów od depozytu i darmowego zakładu możesz też pokusić się o sięgnięcie po extra 60 złotych. Jest to bonus przyznawany za wykonanie sześciu nieskomplikowanych zadań, a konkretnie postawienie zakładów na warunkach bukmachera. Dwa zadania odkrywasz za każdy odebrany bonus. Po trzech bonusach masz więc komplet zadań, których zrealizowanie przyczyni się do odebrania wspomnianych 60 złotych. Obrót bonusem to 1x kurs min. 1.91.

Bonusy STS dla zarejestrowanych graczy

Nie możemy na razie odpowiedzieć na pytanie jak działa STS freebet, bowiem zapewne jak zdążyłeś zauważyć, taki bonus nie jest oferowany przez tego bukmachera. Kolejną rzeczą, na której jednak warto zawiesić oko są bonusy dla zarejestrowanych graczy. STS ma ich całkiem sporo, a standardowymi ofertami jest Hit Dnia oraz Superoferta. To propozycje, w ramach których ten legalny bukmacher podwyższa kursy bukmacherskie na najciekawsze wydarzenia ze swojej oferty. Każdego dnia znajdziesz tam inne mecze i co ciekawe promocje nie ograniczają się wyłącznie do zakładów sportowych, ale pojawia się też w nich między innymi esport.

Bukmacher STS słynie też z krótkoterminowych ofert, które są powiązane z najgorętszymi wydarzeniami na scenie sportowej. Mowa tutaj przede wszystkim o bonusach na mecze reprezentacji Polski czy spotkaniach Ligi Mistrzów. Warto regularnie śledzić jego ofertę i odebrać jedną z interesujących promocji.

Najczęściej zadawane pytania o STS freebet

  • Czy jest w STS freebet?

W zakładach bukmacherskich STS bonus freebet nie jest dostępny w tym momencie. Jak tylko to się zmieni, zamieścimy stosowną aktualizację tekstu.

  • Jak odebrać freebet STS?

Freebetu nie ma, a więc odpowiedź na to pytanie jest oczywista. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i liczyć na to, że STS freebet jeszcze kiedyś wprowadzi.

  • Jakie bonusy oferuje STS?

Najwyższe bonusy dostępne są za kod promocyjny STSMAX. Jest to łącznie aż 760 złotych, w tym 100 złotych ekskluzywnego zakładu bez ryzyka.

  • Czym jest darmowy zakład bez depozytu?
To darmowe pieniądze, które otrzymasz od bukmachera bez konieczności poświęcania własnych środków.