Admiralbet kod promocyjny – sprawdź bonus u nowego buka

W Admiralbet kod promocyjny nie jest jeszcze dostępny. Jak tylko się pojawi, znajdziesz go na naszej stronie, a wraz z nim najlepszy bonus powitalny.

Zanim jednak Admiralbet ruszy, możesz odebrać 3755 zł bonusów, w tym 55 zł freebetów w Superbet.

Najlepsza oferta
Superbet
5 rating
Bonus 3755 zł
ODBIERZ BONUS

Admiralbet kod promocyjny – najważniejsze informacje

W serwisie Admiralbet kod promocyjny nie jest dostępny na ten moment. Powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, że bukmacher nie rozpoczął jeszcze działalności. Admiralbet otrzymał jednak licencję Ministerstwa Finansów RP i zapewne w ciągu najbliższych tygodni uruchomi rejestrację i przedstawi swoją ofertę zakładów.

Informacje o Admiralbet Szczegóły

Kto jest właścicielem Admiralbet?

NOVOBET Sp. z o.o.

Siedziba

32-080 Zabierzów, ul. Krakowska 368

Licencja

tak, Ministerstwo Finansów RP

Kod promocyjny Admiralbet

już wkrótce

Bonus na start Admiralbet

już wkrótce

Kiedy ruszy Admiralbet?

prawdopodobnie jeszcze przed Euro 2024

Od razu jak wspomniany Admiral bet kod promocyjny zostanie udostępniony, znajdziesz go bezpośrednio na naszej stronie, a razem z nim wszelkie bonusy, oferowane przez tego nowego legalnego bukmachera w Polsce.

Admiralbet kod promocyjny

Jakie kody promocyjne może zaoferować Admiralbet?

W zakładach bukmacherskich Admiralbet kod promocyjny może być zaoferowany na dwa sposoby. Konkretnie chodzi tutaj o to, jaki bonus będzie gwarantował kod u tego bukmachera. Dostępnymi ofertami mogą być bonus za rejestrację bez depozytu lub bonus od depozytu.

  • Admiral kod promocyjny na bonus za rejestrację (bez depozytu)
  • Admiral kod promocyjny na bonus od depozytu

W przypadku kodu promocyjnego na bonus bez depozytu, Admiralbet może zaoferować darmowy zakład za samą rejestrację konta lub dodatkowo weryfikację tożsamości. Jeżeli chodzi o kody promocyjne na bonusy depozytowe, które są oferowane w Polsce zdecydowanie częściej, to może to być przykładowo podwojenie pierwszej wpłaty czy cashback. Na szczegółowe informacje trzeba jednak nieco poczekać.

Rejestracja konta w Admiralbet

Żeby zagrać w Admiralbet zakłady bukmacherskie, niezbędne będzie założenie unikalnego konta gracza oraz zalogowanie się na nie. Jak zatem wygląda w Admiralbet rejestracja? Proces nie został jeszcze uruchomiony, a więc wszystko kolejny raz bazuje na przypuszczeniach. Doświadczeni tym, co prezentują inni bukmacherzy, rejestracja z Admiralbet kod rejestracyjny może wyglądać tak:

  1. Ustalenie danych logowania, a więc e-mail, nazwa użytkownika i hasło oraz akceptacja regulaminu.
  2. Podanie danych osobowych, włącznie z imieniem, nazwiskiem, datą urodzenia i numerem PESEL.
  3. Potwierdzenie rejestracji linkiem aktywacyjnym e-mail lub kodem SMS.
  4. Ustalenie limitów czasu i środków przeznaczanych na grę.

Proces rejestracji w Admiralbet powinien być szybki, a zarazem wygodny. Stąd można przypuszczać, że podobnie jak i u najlepszych bukmacherów, także i tutaj rejestracja zamknie się maksymalnie w dwie minuty. Od razu trzeba dopowiedzieć także, że nie będzie wyjątku i dostęp do oferty Admiralbet bukmacher zyskają wyłącznie pełnoletni gracze, przebywający na terenie Polski.

Admiralbet bukmacher

Bonusy w Admiralbet

W tej chwili najlepszym bonusem w Polsce jest ten za Superbet kod promocyjny, a więc 3755 złotych na start, w tym 55 złotych we freebetach. Czy bukmacher Admiralbet dorówna tej ofercie, a może wejdzie na grubo i od razu ją przeskoczy? Kolejny raz, na ten moment można tylko przypuszczać. Warto jednak zastanowić się, jaki będzie bonus w Admiralbet. Bukmacher może postawić na jeden z trzech wariantów oferty powitalnej lub zaproponować większy wybór bonusów, jak chociażby wspomniany Superbet.

Bonus bez depozytu

Najbardziej wyczekiwanym bonusem przez graczy jest bonus bez depozytu. Taką ofertę posiadają między innymi Fortuna oraz STS. Czy bukmacher Admiralbet do nich dołączy? Kto wie. W przypadku takiego bonusu nie trzeba wpłacać swoich środków, a jego kwota wynosi najczęściej od kilku do kilkudziesięciu złotych. Jest to dobra okazja na rozpoczęcie przygody bukmacherskiej bez żadnego ryzyka straty własnych pieniędzy.

Bonus 100%

Bardzo popularny rodzaj bonusu bukmacherskiego od depozytu. Posiadają go niemal wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce. Ciekawostką jest to, że może to być podwojenie, a więc 100%, ale też inna kwota bonusu. Przykładowo Betfan oferuje 200% Jak będzie wyglądał bonus Admiralbet od depozytu, jeżeli się pojawi? Gracze będą zadowoleni, jeżeli zaoferowana kwota będzie trzy, a najlepiej i czterocyfrowa.

Cashback

Zakłady bez ryzyka już też zagościły na stałe w świadomości graczy. Cashback ma Superbet, Fuksiarz czy Fortuna. Możliwe, że także bukmacher Admiralbet skorzysta z tego rodzaju promocji, aby zachęcić typerów do rejestracji na swojej stronie. Jeżeli będzie to 100% zwrot bez potrącania podatku, a dodatkowo bez obrotu, wówczas będziemy mogli mówić o wyjątkowo dobrym cashbacku.

Kiedy start Admiralbet?

Nie ma jeszcze oficjalnej informacji o tym kiedy ruszy Admiralbet. Kiedy start? Można spodziewać się jednak, że bukmacher nie ominie tak ważnego wydarzenia, jakim jest zbliżające się Euro 2024. Co za tym idzie, Admiralbet powinien ruszyć z rejestracją i ofertą jeszcze przed Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Gracze liczą na solidną ofertę i porównując oczekiwania z tym, co Admiralbet prezentuje, operując w innych krajach, raczej się nie zawiodą. Oby tak właśnie było. Trzymamy kciuki za debiut nowego bukmachera.

FAQ

  • Jaki jest w Admiralbet kod promocyjny?

Kod promocyjny Admiralbet nie został jeszcze opublikowany. Najpierw bukmacher musi uruchomić rejestrację, a dopiero później pojawi się kod, a wraz z nim bonusy na start.

  • Ile wynosi w Admiralbet bonus powitalny?

Na ten moment nie ma jeszcze oficjalnej informacji, jaki będzie w Admiralbet bonus na start. Można spodziewać się jednak podwojenia pierwszego depozytu i być może także freebetu z kodem.

  • Czy bukmacher Admiralbet jest legalny?

Tak. Ten bukmacher jest legalny, ponieważ otrzymał licencję Ministerstwa Finansów Rzeczypospolitej Polskiej.