Astoria Bydgoszcz – Stal Ostrów typy | 27.12.2021

W poświąteczny poniedziałek dojdzie do ciekawego meczu w Energa Basket Lidze: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski.

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski typy bukmacherskie

Zanim przeczytasz krótką zapowiedź meczu i analizy, sprawdź nasze prognozy.

Astoria Bydgoszcz Stal Ostrów typy

Bydgoszczanie powstrzymają wicelidera Energa Basket Ligi?

Z pewnością tego chcieliby kibice miejscowych. Poniedziałkowy mecz Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski zapowiada się niezwykle interesująco. Eksperci wskazują na pojedynek Wesleya Washpuna z Kobim Simmonsem czy reprezentanta Polski, Jakuba Nizioła z Denzelem Anderssonem. Te dwie pary mogą okazać się kluczowe dla losów meczu. My jednak stawiamy na Astoria Bydgoszcz – Stal Ostrów typy na wygraną gości oraz na to, że zdobędą w całym meczu (z ewentualną dogrywką) powyżej 86.5 pkt.

Ostrowianie są wiceliderem Energa Basket Ligi. Wygrali pewnie dwa ostatnie mecze: 98:73 z Asseco Gdynia oraz 88:77 ze Startem Lublin. Były to co prawda znacznie niżej notowane ekipy, niż Astoria Bydgoszcz, ale dobra skuteczność amerykańskich ogniw Stali Ostrów powinna być znów wiodąca w nadchodzącym meczu. Dodajmy też, że ostrowianie wygrali dwa ostatnie bezpośrednie spotkania przeciwko bydgoszczanom i to 83:73 oraz 109:88, nie pozostawiając wątpliwości, która z drużyn była lepsza.

Skąd z kolei na Astoria Bydgoszcz – Stal Ostrów typy na over 86.5 pkt. gości? W 4 z 5 ostatnich meczy ostrowianie rzucali powyżej 86.5 pkt. Stawiamy więc na potrzymanie dobrej skuteczności ekipy przyjezdnej.

Astoria Bydgoszcz – Stal Ostrów transmisja na żywo

Niestety, ale żadna stacja telewizyjna nie pokaże transmisji tego meczu. Nie ma jednak tego złego, co na dobre by nie wyszło. Kibice będą mogli śledzić transmisję online w znanym portalu EmocjeTV. Początek tego meczu już w poniedziałek, 27 grudnia, o godzinie 20:00.

Pytania o mecz

  • Jaki był wynik ostatniej bezpośredniej konfrontacji?

Stal Ostrów pokonała Astorię Bydgoszcz 83:73.

  • Gdzie transmisja Bydgoszcz – Ostrów?

EmocjeTV.