NBA draft 2023: gdzie oglądać? Transmisja i stream online

NBA draft 2023: gdzie oglądać? Transmisja i stream online
Icon Sport

Nadchodzący NBA draft jest bardzo ważnym wydarzenie dla ligi, ponieważ może zaznaczyć się w historii ligi. Faworytem do wyboru z pierwszym numerem jest Victor Wembanyama. Francuski center jest typowany na zawodnika, który nieodwracalnie odmieni układ sił w lidze na czas swojej obecności w niej. Polecamy zatem obejrzeć jego wybór. Zastanawiacie się pewnie, gdzie oglądać draft NBA 2023? Odpowiedź na to pytanie poznacie w poniższym artykule.

Gdzie oglądać NBA draft 2023? Transmisja telewizyjna

Pomimo tego, że sezon NBA już się zakończył to wielu fanów NBA nie wybrało się jeszcze na odpoczynek związany z ligą. Większość obserwatorów czeka z niecierpliwością na nadchodzący draft. Ze względu na rangę wydarzenia będzie on oczywiście oficjalnie transmitowany, również w Polsce. Zadajecie pewnie pytanie, na jakim kanale oglądać NBA draft 2023? Otóż transmisja w naszym kraju będzie dostępna na sportowych antenach Canal+, który posiada prawa telewizyjne do pokazywania NBA. Najprawdopodobniej draft będzie można obejrzeć na kanale Canal+Sport o godzinie 02:00 polskiego czasu w nocy z czwartku na piątek – 22/23 czerwca.

Gdzie obejrzeć draft NBA 2023? Stream online

Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszyscy z Was posiadają powyższy kanał w swoich abonamentach. Być może część z Was nie ogląda nawet telewizji. Nic straconego, na to również mamy rozwiązanie. NBA draft 2023 stream online będzie dostępny na platformie NBA – League passie. W ostatnich latach zdarzało się, że oferowali oni transmisję z tego wydarzenia za darmo. Niestety, nie wiadomo jeszcze jak będzie w tym roku. W przypadku gdy będzie trzeba uiścić opłatę a będziecie chcieli skorzystać możecie skorzystać z okresu próbnego i cieszyć się transmisją live z draftu 2023.

Kiedy jest NBA draft 2023? O której godzinie?

Draft 2023 odbędzie się o godzinie 02:00 czasu polskiego w nocy z 22 na 23 czerwca (czwartek/piątek). Oczywiście dużo wcześniej rozpoczną się wszelkiego rodzaju studia, które będą analizować poszczególnych zawodników i wybory danych zespołów pod kątem przydatności dla nich. Stąd też NBA draft 2023 live stream na wielu platformach rozpocznie się zdecydowanie wcześniej. Można zakładać, że będzie to miało miejsce w okolicach godziny 0:00 bądź 01:00. Niestety, spodziewamy się również że polscy fani NBA otrzymają jedynie przekaz z samego draftu bez żadnego studio, więc na antenach Canal+Sport transmisja rozpocznie się równo o godzinie 02:00.