Brooklyn Nets – Memphis Grizzlies typy | 04/01/2022

Nets czy Grizzlies? Która ekipa będzie górą w nadchodzącym meczu NBA?

Nets – Grizzlies typy całkowicie za darmo

Zerknij na nasze przewidywania. Uwzględniliśmy w nich korzystne dla graczy przed Nets – Grizzlies kursy bukmacherskie.

Brooklyn Nets - Memphis Grizzlies typy

Nets z szansą na przełamanie, a Grizzlies na kolejną wygraną

Ten mecz to duża niewiadoma. Bukmacherzy faworyzują gospodarzy, ale ostatnie spotkania pokazują, że w Barclays Center w Nowym Jorku wydarzyć może się dosłownie wszystko. Dlatego też nasze na Brooklyn Nets – Memphis Grizzlies typy postanowiliśmy obejść z innej strony. Gramy handicap i over punktowy.

Po pierwsze, spodziewamy się, że po dodaniu 5,5 pkt górą będą goście. Niedźwiadki nie powinny przegrać tego meczu różnicą większą, niż właśnie 5 punktów, a kto wie, czy nie pokuszą się o niespodziankę. Zwłaszcza, że Nets przegrali dwa ostatnie mecze, a Memphis mają za sobą cztery wygrane z rzędu. Niedźwiadki przystąpią więc do spotkania Brooklyn Nets – Memphis Grizzlies napędzone pozytywnymi fluidami. Także historia bezpośrednich konfrontacji nie jest taka oczywista. W ramach NBA, 4 z 5 ostatnich meczy padło łupem Grizzlies. Owszem, kłopotem mogą być problemy kadrowe, bowiem lista nieobecności po stronie Niedźwiadków jest dość długa. Stąd nie pokusimy się o czystą dwójkę, lecz o zakład z handicapem.

Jakie jeszcze mamy na Nets – Grizzlies typy? Na over 110.5 pkt po stronie Memphis Grizzlies. W ostatnim meczu Niedźwiadki rzuciły 118 punktów, a w 4 z 5 ostatnich bezpośrednich spotkań przeciwko Nets udało im się rzucać over 110.5 pkt. Statystyki są więc wymowne. Zobacz typy NBA: Pelicans – Suns.

Gdzie oglądać transmisję i o której mecz Brooklyn Nets – Memphis Grizzlies?

Mecz o godzinie 1:30 w nocy czasu polskiego. Transmisja z Nets – Grizzlies na stronach legalnych bukmacherów takich, jak chociażby STS czy PZBuk.

nets grizzlies typy

FAQ

  • Kto jest faworytem?

Brooklyn Nets.

  • Kto wygrał ostatnio?

W styczniu 2021 roku, Grizzlies pokonali Nets 115:110.