Chicago Bulls – Atlanta Hawks typy | 30.12

W przeddzień sylwestrowej nocy, Chicago Bulls zagrają na własnym parkiecie z Atlantą Hawks. Spodziewamy się ciekawego meczu

Bulls – Hawks typy bukmacherskie za darmo

Oto nasze dwa na mecz Chicago Bulls – Atlanta Hawks typy.

Chicago Atlanta typy

Chicago znów górą?

Oba zespoły zmierzyły się 28 grudnia i wówczas na parkiecie Atlanty, lepsze okazały się Byki. Chicago wygrało 130:118 i trudno przypuszczać, żeby w ciągu kilkudziesięciu godzin, w rywalizacji tych drużyn miałoby dojść do sporych zmian. Zwłaszcza, że wynik tej rywalizacji mówi sam za siebie. Dlatego stawiamy na Bulls – Hawks typy na wygraną gospodarzy z zastosowaniem ujemnego handicapu – 10.5 pkt. Oznacza to, że Byki muszą wygrać mecz co najmniej 11 punktami.

Spodziewamy się też dobrej skuteczności Chicago Bulls. Sam DeRozan w ostatnim meczu rzucił 35 punktów, LaVine dołożył 30, a Vucevic 24. Spodziewamy się więc, że Byki rzucą łącznie powyżej 112.5 punktów. Co ciekawe, mimo dużego prawdopodobieństwa, bukmacherzy oferują na takie zakłady dość wysokie kursy. Warto to wziąć pod uwagę.

Sprawdź inne typy NBA: Grizzlies – Lakers.

Gdzie obejrzeć mecz Chicago Bulls – Atlanta Hawks?

Chicago Bulls - Atlanta Hawks

Z meczu Chicago Bulls – Atlanta Hawks transmisja dostępna będzie na stronach legalnych zakładów bukmacherskich. Możesz więc oglądać to spotkanie przykładowo w STS, Betclic, PZBuk czy Fortunie. O której mecz Bulls – Hawks? Początek 30 grudnia, o godzinie 2 w nocy czasu polskiego. Liczymy, że czekają nas niezłe emocje w United Center w Chicago.

FAQ

  • Jaki był wynik ostatniego meczu?

28 grudnia Chicago ograli Atlantę 130:118.

  • Jak wygląda sytuacja obu drużyn?

Bulls są wiceliderami Konferencji Wschodniej NBA, a Atlanta zajmuje dopiero 11. miejsce.

  • Gdzie oglądać mecz?

Transmisję online (stream) zapewnią legalni bukmacherzy. Ich listę znajdziesz w przygotowanej zapowiedzi meczu.

0 0 votes
Article Rating