Denver Nuggets – Utah Jazz typy | 06/01/2022

W interesującym meczu NBA, Denver Nuggets podejmą Utah Jazz. Sprawdź zapowiedź i nasze przewidywania.

Nuggets – Jazz typy naszej redakcji

denver nuggets utah jazz typy

Jazzmani przedłużą serię zwycięstw przeciwko Nuggets?

Koszykarze Denver Nuggets ponieśli pierwszą, po trzech zwycięstwach z rzędu, porażkę. W przegranym 89:103 meczu z Dallas zanotowali rekordową liczbę, 26 strat, co nie przydarzyło im się jeszcze w tym sezonie. Z dobrej strony zaprezentował się Nikola Jokić, który rzucił 27 punktów i zanotował 16 zbiórek. Z kolei Utah Jazz wygrała wyjazdowy mecz z New Orleans Pelicans 115:104. Najskuteczniejszy, bez zaskoczenia był Donovan Mitchell, który rzucił 29 punktów.

Jakie mamy na nadchodzące spotkanie Denver Nuggets – Utah Jazz typy? Warto zauważyć przede wszystkim, że dwa ostatnie bezpośrednie mecze padły łupem Jazzmanów. Wygrali 122:110 i 127:120. Dodajmy do tego, że Utah wygrali 11 z 15 ostatnich meczy, w tym ostatni z New Orleans Pelicans 115:104. Stawiamy więc na wygraną ekipy przyjezdnych. Spodziewamy się jednak w tym spotkaniu wielu celnych rzutów i w konsekwencji okazałego dorobku punktowego. Jokić i Mitchell powinni podtrzymać dobrą skuteczność, a historia bezpośrednich meczy Denver Nuggets – Utah Jazz pokazuje jasno, ile punktów było w nich rzucanych: 232, 247 oraz 245. Over 220.5 to tym razem naszym zdaniem prawidłowe na Denver Nuggets – Utah Jazz typy. Zwłaszcza, że Jazzmani w każdym z czterech ostatnich spotkań rzucali zawsze powyżej 115 punktów.

Denver Nuggets – Utah Jazz transmisja, czyli gdzie obejrzeć mecz?

Mecz rozpocznie się 6 stycznia 2022 roku, o godzinie 4:00 w nocy czasu polskiego. Transmisję online zapewnią legalni bukmacherzy m.in. Betclic lub STS. Warto śledzić przekaz z Ball Arena w Denver, bo naszym zdaniem, emocji z całą pewnością nie zabraknie.

Nuggets - Jazz typy

FAQ

  • Kto jest faworytem meczu?

Utah Jazz.

  • Kto ma lepszy bilans bezpośrednich spotkań?

Pięć ostatnich meczy, to trzy zwycięstwa Utah i dwa Denver.

0 0 votes
Article Rating