Polska – Kanada typy, zakłady, o której, kiedy, gdzie oglądać transmisje meczu MŚ siatkarek 2022? (07.10.2022)

Emocje, jakie dostarczają nam podczas trwających mistrzostw nasze siatkarki ciężko tak naprawdę opisać słowami. Czy podczas meczu z zawodniczkami pochodzącymi z odległego kraju w Ameryce Północnej Polki zdołają przypieczętować swój awans do najlepszej ósemki turnieju? Polska – Kanada siatkówka MŚ kobiet 2022, typy, zakłady, kursy. Serdecznie zapraszamy.

Polska – Kanada typy i zakłady bukmacherskie

Oto jakie Polska – Kanada typy są tym razem warte największej uwagi:

Fala wznosząca

Takie niespodzianki to my lubimy. Chyba mało kto, a zapewne w zasadzie nikt nie spodziewał się, że Biało-czerwone pokonają w tak imponującym stylu reprezentację USA. Taki sensacyjny triumf musi dać motywacyjnego kopa. Jeśli coś dotychczas wydawało się niemożliwe, to ten wynik na pewno wiele zmienił. Rozpoczęcie piątkowej potyczki z tzw. wysokiego C będzie więc bez wątpienia celem Asi Wołosz i jej koleżanek z drużyny. W takich okolicznościach Polska – Kanada typy na zwycięstwo Polek w pierwszej partii jak najbardziej mają rację bytu.

polska-kanada-typy

O ile w przypadku podopiecznych Stefano Lavariniego poprzednie spotkanie grupowe okazało się przełomowe w pozytywnym tego słowa znaczeniu, o tyle w przypadku reprezentantek Kanady było zupełnie na odwrót. Zawodniczki z kraju klonowego liścia odniosły porażkę w meczu przeciwko Turcji, co było równoznaczne z zakończeniem passy czterej kolejnych meczów z wygraną na koncie.

Mamy nadzieję, że Polki niesione dopingiem swojej publiczności zapewnią swoim rywalkom kolejną lekcję siatkówki, a że przy tym stracą seta bądź dwa? To nic. Na koniec liczy się przecież tylko zwycięstwo.

Ostatnie mecze Polska – Kanada

  • Polska – Kanada 3:1
  • Kanada – Polska 2:3
  • Polska – Kanada 3:0

Bilans kilku ostatnich bezpośrednich starć z Kanadyjkami jest wyjątkowo korzystny dla Polek. Reprezentacja ta również ma jeszcze matematyczne szanse na grę w ćwierćfinale. Łatwo broni zatem z pewnością nie złoży, co zapowiada nam naprawdę interesujący wieczór.

Gdzie oglądać Polska – Kanada? Transmisja

Relacja na żywo z tego meczu będzie dostępna między innymi na antenach stacji Polsat Sport oraz TVP Sport. Sposobność śledzenia transmisji live będą mieli także wszyscy klienci bukmacherów Betclic oraz STS.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

polsat sport

OGLĄDAJ TUTAJ

superbet

OGLĄDAJ TUTAJ

Polska – Kanada kiedy i o której?

Im bliżej rozpoczęcia tej rywalizacji, tym więcej pojawia się pytań Polska – Kanada kiedy mecz? Oficjalnie rozpoczęcie tej potyczki powinno więc mieć miejsce punktualnie o godz. 20:30 w dniu 7 października bieżącego roku.

Polska – Kanada gdzie mecz?

Miejscem rozgrywania tego pojedynku będzie łódzka Atlas Arena.