Polska – Korea Południowa typy, zakłady bukmacherskie, o której, kiedy, gdzie transmisja? (MŚ siatkarek 2022) 28.09.2022

Komplet zwycięstw po dwóch meczach pozwala patrzeć w przyszłość pozytywnie. W swoim trzecim meczu grupowym podopieczne Stefano Lavariniego zmierzą się ze zdecydowania najsłabszym zespołem w stawce. Czy zgodnie z przewidywaniami łatwo go pokonają? Polska – Korea Południowa kiedy mecz, typy, zakłady bukmacherskie. Miłej lektury!

Polska – Korea Południowa typy i zakłady bukmacherskie

Dogłębna analiza ofert bukmacherskich na to spotkanie pozwoliła nam wyselekcjonować kilka najciekawszych propozycji. Oto Polska – Korea Południowa typy:

Najsłabsze ogniwo

Jeśli chce się walczyć o najwyższe cele, to trzeba być w pełni skoncentrowanym nawet podczas potyczek z tym najsłabszymi. I to będzie właśnie główne zadanie Polek na ten deszczowy wrześniowy wieczór. Nie da się bowiem ukryć, że Koreanki są łatwymi dostarczycielkami punktów w grupie B. Czasem w trakcie starć z takimi rywalkami w szeregi zespołu wkrada się niestety nadmierne rozluźnienie. Mamy jednak wielką nadzieję, że tym razem uda się tego uniknąć.

polska-korea-poludniowa-typy

Nasze POLSKA – Korea Południowa typy w pełni koncentrują się na ilości zdobytych oczek. Zawodniczki z Azji w żadnej ze swoich dwóch dotychczasowych batalii nie przekroczyły łącznie bariery 50 punktów. Bylibyśmy bardzo zdumieni, gdyby ta sztuka powiodła im się właśnie podczas zmagań z Asią Wołosz i spółką.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Polska – Korea 4:0
  • Polska – Korea 4:0
  • Korea – Polska 0:3

Trzeba przyznać, że najnowsza historia bezpośrednich zmagań z Koreankami jest dla Polek wyjątkowo korzystna. Kolejna pewna wygrana dałaby właściwie pewny awans Biało-czerwonym do dalszej rywalizacji na MŚ. Warto więc ściskać mocno kciuki za taki scenariusz.

Gdzie oglądać Polska – Korea Południowa? Transmisja

Przekaz na żywo z tego pojedynku będzie dostępny na antenach stacji Polsat Sport oraz TVP Sport.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

polsat sport

OGLĄDAJ TUTAJ

superbet

OGLĄDAJ TUTAJ

Polska – Korea Południowa kiedy i o której?

Ledwo zakończyło się starcie z Tajlandią, a lada chwila startuje mecz Polska – Korea Południowa. Siatkówka MŚ kobiet 2022 w pełni, stąd też natężenie kolejnych spotkań jest wyjątkowo duże. Rozpoczęcie omawianej rywalizacji zaplanowano na godz. 20:30 w dniu 28 września 2022 roku.

Polska vs Korea Południowa gdzie mecz?

Trzecie z grupowych starć w wykonaniu reprezentantek Polski będzie miało miejsce w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie.