Polska – Niemcy typy, zakłady bukmacherskie, o której, kiedy, gdzie transmisja? (MŚ siatkarek 2022) 08.10.2022

Zakończyć rywalizację grupową z przytupem. Taki jest bez wątpienia cel Biało-czerwonych na spotkanie z podopiecznymi Vitala Heynena. Czy uda się go zrealizować? Polska – Niemcy zakłady bukmacherskie, typy, o której i gdzie transmisja?

Polska – Niemcy typy i zakłady bukmacherskie

Sprawdźcie, jakie Polska – Niemcy typy wydały nam się tym razem zdecydowanie najciekawsze:

Szczęście jest już o włos

Praktycznie nikt nie spodziewał się przed startem siatkarskiego mundialu, że nasze reprezentantki stać będzie na awans do najlepszej ósemki. Wielu wypowiadało się dość lekceważąco o Asi Wołosz i jej koleżankach z kadry, jednak one na krytykę odpowiedział w najlepszy z możliwych sposobów. Teraz do pełni sukcesu potrzeba już “tylko” wygranej nad Niemkami. Jako że sąsiadki z zachodu są zdecydowanie najsłabszą drużyną w stawce, to taki triumf nie powinien przysporzyć Polkom raczej większych problemów. Mimo to ugranie seta przez przyjezdne jest bardzo możliwe.

polska-niemcy-typy

Dotychczas (z małymi wyjątkami) zakłady na dokładny wynik okazywały się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Dlaczego więc podobnie nie miałoby być w przypadku tekstu Polska – Niemcy typy? Triumf Biało-czerwonych jest absolutną koniecznością, więc o determinacje naszych dziewczyn nie mamy się raczej co martwić. Szybki trzysetowy bój jest jednak raczej zdecydowanie niemożliwy. Na przeszkodzie staje przede wszystkim zmęczenie, jakie będzie dawało się Polkom we znaki po wyczerpującej batalii z Kanadą. Wierzymy jednak, że wszystko skończy się szczęśliwie i po dokładnie czterech partiach to podopieczne Stefano Lavariniego będa cieszyć się z awansu do dalszej fazy zmagań.

Ostatnie spotkania Polska – Niemcy

  • Polska – Niemcy 3:2
  • Polska – Niemcy 1:3
  • Polska – Niemcy 2:3

W przeszłości niemal przy okazji każdego bezpośredniego pojedynku Polki miały większe bądź mniejsze problemy z reprezentantkami Niemiec. Podobnie było chociażby w czerwcu bieżącego roku podczas zmagań Ligi Narodów. Wtedy Biało-czerwone po ciężkim pięciosetowym boju pokonały odwieczne rywalki. Ściskamy więc mocno kciuki, aby i tym razem było podobnie.

Gdzie oglądać Polska – Niemcy? Transmisja

Relacja live z tej potyczki będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport oraz TVP Sport, a także na stronie internetowej, jak również w aplikacji mobilnej bukmachera STS.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

polsat sport

OGLĄDAJ TUTAJ

superbet

OGLĄDAJ TUTAJ

Polska – Niemcy kiedy i o której?

Niebawem pierwszy gwizdek starcia Polska – Niemcy. Siatkówka MŚ kobiet 2022 wkraczają po tym spotkaniu w absolutnie kluczową fazę, a więc trzeba się będzie mieć jeszcze bardziej na baczności. Rozpoczęcie ostatniego z meczów grupowych zaplanowano na godz. 20:30. Wszystko oczywiście w dniu 8 października bieżącego roku.

Polska vs Niemcy gdzie mecz?

Miejscem rozgrywania omawianego pojedynku będzie oczywiście łódzka Atlas Arena.