Anglia – USA: składy wyjściowe, o której godzinie, gdzie oglądać mecz MŚ 2022?

Anglia - USA składy

Przed nami arcyciekawy mecz Anglia – USA. Składy wyjściowe budzą zainteresowanie i nie można się dziwić, bowiem na boisku szykuje się niezłe widowisko. Zobacz, kiedy grają, godzina i gdzie oglądać spotkanie Anglików z Amerykanami.

Anglia – USA składy wyjściowe na spotkanie Mundialu 2022

Kiedy tylko na mecz Anglia – USA składy zostaną opublikowane przez obu selekcjonerów, znajdziesz je poniżej. Stanie się to na około godzinę przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Przewidywane składy Anglia – USA

Zanim poznamy składy na mecz Anglia – USA, można nieco podywagować. Kogo do boju poślą obaj selekcjonerzy? Po dobrym meczu Anglii i stosunkowo dobrym USA, wydaje się, że w obu zespołach nie powinno być większyć roszad. Prawdopodobną roszadą może być jedynie wymiana Desta na Yedlina w zespole Stanów Zjednoczonych.

Przewidywany skład Anglii: Pickford – Trippier, Stones, Maguire, Shaw – Bellingham, Rice, Saka, Mount, Sterling – Kane.

Przewidywany skład USA: Turner – Yedlin, Zimmerman, Ream, Robinson – Adams, McKennie, Musah – Weah, Sargent, Pulisic.

Synowie Albionu kolejny raz pokażą moc?

Anglicy w pierwszym meczu jasno pokazali, po co przyjechali na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Synowie Albionu rozbili 6:2 Iran i wszyscy myśleli, że to zasługa słabości rywala. Jednak później Iran wygrał z Walią po niezłym meczu, a to jeszcze uwidatniło w jakiej formie są Anglicy. Czy Anglia ma szansę wygrać Mundial? Z pewnością jeszcze za wcześnie na takie twierdzenia, a mecz ze Stanami Zjednoczonymi może być weryfikacją. Także dla Harry'ego Kane'a, który nie trafił w starciu przeciwko Iranowi.

Amerykonom starczy sił na dwie połowy?

Stany Zjednoczone dobrze weszły w mecz z Walią, ale wydaje się, że energiczna pierwsza połowa, kosztowała sporo. W drugiej części spotkania USA opadli z sił i ostatecznie zremisowali 1:1 z Walią. Teraz są na musiku i musieliby wygrać. Remis jeszcze da im szanse, ale porażka sprawi, że nie wejdą do rundy pucharowej. Amerykanie muszą lepiej gospodarować siłami, jeżeli chcą stawić czoła Anglikom.

Transmisja Anglia – USA: gdzie oglądać mecz?

Mecz Anglia – USA obejrzysz między innymi na antenie TVP Sport.

Kiedy Anglia – USA: o której godzinie grają?

Spotkanie Anglia – Stany Zjednoczone w piątek, 25 listopada 2022, punktualnie o 20:00. Będzie to ostatni mecz MŚ 2022 w tym dniu.