Chorwacja – Maroko: godzina meczu o 3. miejsce – o której?

Chorwacja - Maroko godzina

Zastanawiasz się, kiedy jest mecz o 3. miejsce MŚ 2022, Chorwacja – Maroko? Godzina spotkania, jak i to, gdzie oglądać znajdziesz w poniższym tekście.

Kiedy mecz Chorwacja – Maroko? O której godzinie

  • 17.12.2022
  • 16:00

Mecz Chorwacja – Maroko o 3. miejsce MŚ 2022 rozegrany zostanie w sobotę, 17 grudnia 2022 roku. Początek o godzinie 16:00 czasu polskiego. To z pewnością będzie emocjonujące popołudnie. Owszem, mecz o 3. miejsce uważany jest przez większość zespołów jako spotkanie pocieszenia, ale na pewno tak nie potraktują go Chorwaci i Marokańczycy. Chorwaci mają szanse wywalczyć trzeci medal Mistrzostw Świata, a Marokańczycy napisać nową historię i dokonać tego po raz pierwszy. Obie ekipy na pewno są podrażnione porażkami w półfinałach i dziś powinniśmy oglądać naprawdę niezłe widowisko, które miejmy nadzieję, będzie do końca trzymać w napięciu.

Faworytem wydają się Chorwaci, ale nikt nie zamierza lekceważyć Maroka. Zwłaszcza, że ekipa ta wyeliminowała Hiszpanię i Portugalię, a z Francją, nie bójmy się tego napisać, grała jak równy z równym. Zabrakło detali, a konkretnie zdecydowania pod bramką Llorisa, żeby powalczyć o awans do wielkiego finału.

Obie ekipy mają swoje problemy kadrowe, ale sądzimy, że nie wpłynie to na jakość meczu o 3. miejsce Chorwacja – Maroko. Godzina 16:00 zacznie się dziać! Transmisja na TVP 1 oraz TVP Sport.