Francja – Maroko: o której godzinie, gdzie oglądać mecz 1/2 finału MŚ 2022?

Argentyna - Chorwacja o której

Wiemy już, że w finale Mistrzostw Świata 2022 zagra Argentyna. Kto dołączy do Alibcelestes? Przed nami mecz Francja – Maroko. O której godzinie i gdzie oglądać półfinał?

Kiedy Francja – Maroko? O której godzinie mecz?

  • 14 grudnia, godzina 20:00

Jednego finalistę Mistrzostw Świata 2022 już znamy. Jest nim Argentyna, która w świetnym stylu, przy błysku geniuszu Leo Messiego pokonała Chorwację. Z kim zagrają Albicelestes? Francja, a może Maroko? Drugi półfinał rozpocznie się w środę, o godzinie 20:00. Trójokolorowi są zdecydowanymi faworytami. Praktycznie nikt nie wierzy, że Maroko znów będzie w stanie sprawić niespodziankę, a przede wszystkim grać na takiej wydajności cały Mundial 2022. Wreszcie musi przyjść kryzys, a kto, jak kto, ale Francuzi doskonale potrafią wykorzystywać słabości rywali. Mają w szeregach Mbappe, który zapewne znów będzie chciał odskoczyć Messiemu w klasyfikacji strzelców. W tym momencie Argentyńczyk i Francuz mają solidarnie po pięć trafień.

Gdzie oglądać Francja – Maroko? Transmisja półfinału MŚ 2022

Jeżeli chcesz oglądać mecz Francja – Maroko, transmisja standardowo dostępna będzie na TVP 1 i TVP Sport. Wszyscy kibice, chcący oglądać ten mecz w internecie, znajdą stream na sport.tvp.pl oraz po pobraniu aplikacji TVP Sport. Przypomnijmy, o której mecz Francja – Maroko. Początek o godzinie 20:00, w dniu 14 grudnia 2022 roku.