Hymn Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Posłuchaj piosenek na Mundial 2022

hymn mistrzostw świata 2022

Jak każde Mistrzostwa Świata, tak samo te w Katarze posiadają hymn. MŚ 2022 rozpoczęły się 20 listopada ceremonią otwarcia, na której zaprezentowano właśnie nie tylko oficjalną piosenkę, ale kilka utworów, które będą towarzyszyć największej piłkarskiej imprezie świata.

Hymn Mundialu 2022

Z racji tego, że Mistrzostwa Świata 2022 odbywają się po raz pierwszy na Bliskim Wschodzie, organizatorzy postanowili wprowadzić ciekawą innowację. Zaprezentowano nie tylko hymn Mistrzostw Świata w piłce nożnej, ale całą, oficjalną ściężkę dźwiękową.

Podczas ceremoni otwarcia ogłoszono, że hymnem Mundialu jest utwór “Dreamers”, zaśpiewany przez członka koreańskiego zespołu BTS, w duecie z Fahadem Al Kubaisim. Piosenki Mistrzostw Świata w piłce nożnej możesz posłuchać poniżej.

To właśnie ten energiczny utwór, hymn Mundialu 2022, ma zagrzewać piłkarzy do walki o złoty Puchar Świata. Oficjalna piosenka Mistrzostw Świata 2022 jest znana, ale opublikowano też oficjalną playlistę, zawierającą kolejne utwory, które będą towarzyszyć MŚ 2022 w Katarze. Oto kompletna lista, zawierająca też wspomniany już hymn MŚ 2022:

  • Dreamers – Fahad Al Kubaisi and Jung Kook (BTS)
  • Hayya Hayya (Better Together) – Trinidad Cardona, Davido, and Aisha
  • Arhbo – Ozuna featuring GIMS
  • Light the Sky – Rahma, Balqees, Nora and Manal