MŚ 2022. Przypadkiem zostali kibicami Polski. Nawet się nie kryli

Na TikToku TVP Sport pojawiło się totalnie kuriozalne nagranie. Bohaterami krótkiego wywiadu są… przypadkowi “kibice” reprezentacji Polski, którzy wybrali się na mundial 2022 w Katarze.

Mistrzostwa świata 2022

Oni “kibicują” Polakom

W kontekście mistrzostw świata 2022 dużo mówi się o… katarskich pieniądzach. Nie ma w tym absolutnie żadnego przypadku, bo organizatorzy kupili nawet kibiców. Najprawdopodobniej to właśnie tacy “fani” zostali bohaterami wywiadu opublikowanego przez TVP Sport. Został on zarejestrowany przed pierwszym pojedynkiem Biało-Czerwonych na mundialu 2022, ale wyemitowano go dopiero po spotkaniu.

Na krótkim filmiku możemy zauważyć, że reporter podchodzi do mężczyzn, którzy trzymają polskie flagi. Pyta, kto wygra mecz Meksyk – Polska.

Dzisiaj będzie dobry mecz. Spodziewamy się dobrego spotkania. Jesteśmy z Indii. Od niedawna jesteśmy w Katarze – wyjaśnili mężczyźni.

Najbardziej zadziwiające słowa padły chwilę później. Wyszło na jaw, że ci mężczyźni wcale nie mieli zamiaru kibicować polskiej drużynie.

Po prostu chcieliśmy wspierać Meksyk, ale nie dostaliśmy ich flag, więc mamy to, co mamy – zaznaczył bardzo szczerze jeden z “kibiców”. – Ja kibicuję Polsce. Trzymam kciuki za Polskę. Polska! – dodał po chwili inny bohater kontrowersyjnego wywiadu.

Takich “kibiców” ma reprezentacja Polski

Wydaje się, że w dziennikarz  TVP Sport nie był w stanie pojąć tej sytuacji. – Więc chcieliście wspierać Meksyk, ale teraz kibicujecie Polsce? – zagaił swoich rozmówców.

Polsce? Oczywiście, że tak! Polska to świetny zespół. Jesteśmy pewni wygranej. Dzisiejszy mecz wygra Polska – usłyszał w odpowiedzi.

Na tym jednak kuriozalnych fragmentów tej rozmowy nie koniec. Reporter TVP uznał, że warto kontynuować wątek. Zapytał jeszcze, czy ci “kibice” znają jakichś polskich piłkarzy. – Szczerze… Obecnie nie… Nie znam żadnego piłkarza, ale trzymam kciuki za Polskę – powiedział jeden z mężczyzn.

Dziennikarz wtedy rzucił nazwisko Lewandowskiego. Chwilę później stało się jasne, że akurat o najlepszym polskim napastniku ci panowie słyszeli.

Tak, oczywiście, znamy Lewandowskiego – usłyszeliśmy pod koniec nagrania z udziałem trzech kibiców z Indii.

Kuriozalne nagranie z przypadkowymi “kibicami” można zobaczyć TUTAJ.