Polska – Szwecja typy, kursy, zakłady 29/03/2022

Przed nami najważniejszy mecz w wykonaniu reprezentacji Polski na przestrzeni kilkunastu ostatnich miesięcy. Wielu kibiców liczy na piękny rewanż na Szwedach za czerwcowe starcie na Euro. Czy taki scenariusz jest w ogóle możliwy? Spróbujmy się nad tym wspólnie zastanowić. Polska – Szwecja typy, kursy, zakłady. Serdecznie zapraszamy.

Polska – Szwecja typy warte uwagi

Nasze trzy najciekawsze Polska – Szwecja typy przedstawiają się dziś następująco:

polska szwecja typy

Polska wygra spotkanie

Czy to myślenie życzeniowe? Być może. Jako zadeklarowani patrioci nie możemy jednak myśleć inaczej. Wierzymy, że w tym najważniejszym momencie reprezentanci Polski staną na wysokości zadania i odeślą Szwedów z kwitkiem. Oczywiście będzie piekielnie trudno, jednakże dla wielu będzie to najistotniejszy mecz w karierze i dzięki determinacji powinno udać się uzyskać ten upragniony awans.

Lewandowski zdobędzie bramkę

polska szwecja typy

Kto ma poprowadzić tę ekipę na mundial w Katarze, jeśli nie jej najlepszy zawodnik i prawdziwy kapitan? Za Robertem od wielu lat ciągnie się łatka tego, który w klubie potrafi robić rzeczy niewyobrażalne, a gdy przychodzi do gry w reprezentacji, to wtedy nie wiedzie mu się już tak wspaniale. To idealny moment na udowodnienie, że to wierutne kłamstwo. Lewy, wierzymy w Ciebie!

Szwecja otrzyma więcej kartek

Szybki gol i umiejętne dyktowanie tempa meczu. To idealny plan na ten wtorkowy pojedynek w wykonaniu podopiecznych Czesława Michniewicza. W takich okolicznościach przyjezdni musieliby naprawdę postawić wszystko na jedną kartę i za wszelką cenę walczyć o każdy centymetr boiska. Doskonale wszyscy wiemy, że wtedy nietrudno o brzydki faul, który może skończyć się kartką. Na taki właśnie przebieg finałowego meczu barażowego liczymy. Czy to aż tak wiele? 🙂

Polska – Szwecja kursy

Jeśli jesteście ciekawi, jak przedstawiają się kursy bukmacherskie na tę potyczkę, to czym prędzej rzućcie okiem do niniejszego zestawienia:

Bukmacher Polska Remis Szwecja
Fortuna 2.70 3.10 2.78
STS 2.70 3.15 2.95
LVBET 2.55 2.85 3.15
Betclic 2.47 3.05 3.15
forBET 2.70 3.10 3.25

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Trzeba uczciwie przyznać, że historia kilku ostatnich bezpośrednich spotkań zdecydowanie nie działa na korzyść reprezentacji Polski. Pora więc chyba na diametralną zmianę, prawda?

Ostatnie bezpośrednie mecze
Szwecja – Polska 3:2 (23 czerwca 2021)
Szwecja – Polska 3:1 (5 czerwca 2004)
Polska – Szwecja 0:2 (10 września 2003)
5 ostatnich spotkań Polski
Rosja – Polska 0:3
Szkocja – Polska 1:1
Polska – Węgry 1:2
Andora – Polska 1:4

Albania – Polska 0:1
5 ostatnich spotkań Szwecji
Szwecja – Czechy 1:0
Hiszpania – Szwecja 1:0
Gruzja – Szwecja 2:0
Szwecja – Grecja 2:0
Szwecja – Kosowo 3:0

Polska – Szwecja prognozy

Oczy wszystkich kibiców piłki nożnej nad Wisłą będą w ten wtorkowy wieczór zwrócone w stronę Stadionu Śląskiego w Chorzowie. Oczekiwania wobec reprezentacji Polski są ogromne. Zresztą to akurat w naszym kraju norma. Teoretycznie Biało-czerwoni są delikatnymi faworytami, lecz rzecz jasna niczego nie można być pewnym. Zaprzepaszczona szansa i brak awansu na mundial może oznaczać kolejną zapaść w polskim futbolu. Mamy jednak ogromną nadzieję, że do tego nie dojdzie. Polacy zawsze walczą do końca! Oby podobnie było również i tym razem!

Polska – Szwecja pytania użytkowników

  • Gdzie można obejrzeć spotkanie Polska – Szwecja?

Transmisja na żywo z tego meczu będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport, Polsat Sport Extra oraz TVP Sport.

  • Kto jest faworytem tej rywalizacji?

Zdaniem bukmacherów nieco większe szanse na zwycięstwo mają w tym wypadku podopieczni Czesława Michniewicza. Nie ukrywamy, że my jesteśmy podobnego zdania. Magia Stadionu Śląskiego musi znów zadziałać. Nie ma innej opcji.

Zobacz prognozowany skład.