MŚ 2022: Ustawili mecz Katar – Ekwador? Katarczycy mieli zapłacić 7,4 mln dolarów

Holandia - Ekwador składy

Czy Katarczycy chcą grać na Mistrzostwach Świata 2022 według własnych zasada? Szokujące infromacje przekazał Amjad Taha z Brytyjskiego Centrum Studiów i Badań nad Bliskim Wschodem. Jego zdaniem Katarczycy zapłacili 7,4 miliona dolarów za zwycięstwo w inaguracyjnym meczu Mundialu 2022 przeciwko Ekwadorowi. Ba, Amjad Taha publikuje zdecydowanie więcej szczegółów i potencjalny wynik tego spotkania!

Mecz Katar – Ekwador ustawiony? Szokujące doniesienia przed MŚ 2022

Amjad Taha twierdzi, że fakt ustawienia meczu Katar – Ekwador potwierdziło pięć osób z Kataru i Ekwadoru. Katarczycy mieli zaoferować ośmiu graczom reprezentacji Ekwadoru aż 7,4 miliona dolarów za pozytywny wynik meczu otwarcia Katar – Ekwador.

Amjad Taha twierdzi, że strony porozumiały się nawet na wynik spotkania, które ma zakonczyć się jednobramkowym zwycięstwem Kataru (1:0), a decydujący gol ma paść w drugiej połowie.

Sam autor tych rewelacji ma nadzieję, że ostatecznie na boisku dojdzie do czystej rywalizacji, a ujawnienie tych informacji się do tego przyczyni. Liczy na to, że FIFA bacznie będzie obserwować Mistrzostwa Świata i nie dopuści do tego, żeby doszło do próby przekupywania i ustawiania spotkań.