MŚ 2022 wyniki meczów [ Mistrzostwa Świata w piłce nożnej ]

Kto awansował z grupy F

Sprawdź wyniki meczów MŚ 2022 w naszym tekście. Mamy też wyniki na żywo. Mistrzostwa Świata w piłce nożnej wkraczają w decydującą część fazy grupowej. Wkrótce poznamy komplet uczestników fazy pucharowej Mundialu w Katarze.

Wyniki meczów MŚ 2022 – 27 i 28 listopada 2022

Nie ma co ukrywać, wyniki meczów mistrzostw świata w piłce nożnej są tym, co interesuje wszystkich kibiców futbolu. Śledzimy nie tylko mecze reprezentacji Polski, ale też inne spotkania. Są nawet kibice, którzy śledzą MŚ 2022 wyniki od “dechy do dechy”, oglądając każdy mecz. Poniżej znajdziesz informacje, co szykują nam na Mundialu dwa najbliższe dni.

Mecze 27 listopada 2022 – wyniki Mistrzostw Świata w piłce nożnej

Niedziela rozpocznie się meczem Japonii z Kostaryką, w którym może zdarzyć się wszystko. Później Belgowie podejmą Maroko, które pokazało się z niezłej strony w meczu przeciwko Chorwacji. Kolejnym meczem, gdzie na Mundial wyniki interesują kibiców będzie starcie Chorwacji z Kanadą. Na koniec niedzieli, prawdziwa ozdoba dnia, a więc pojedynek Hiszpanów, z będącymi na musiku Niemcami.

  • Japonia – Kostaryka, 11:00
  • Belgia – Maroko, 14:00
  • Chorwacja – Kanada, 17:00
  • Hiszpania – Niemcy, 20:00

Mecze 28 listopada 2022 – wyniki Mistrzostw Świata w piłce nożnej

Nowy tydzień rozpoczniemy emocjonującym starciem Kamerunu z Serbią. Druga z reprezentacji wciąż uważana jest za potencjalnego czarnego konia. Kolejnym spotkaniem będzie mecz Korei Południowej z Ghana. Później będziemy emocjonować się pojedynkiem Brazylii ze Szwajcarią. Jak poradzą sobie Canarinhos bez Neymara? Oto jest pytanie. Dzień z Mundialem zakończymy spotkaniem Portugali z Urugwajem, które zapowiada się w poniedziałek najbardziej emocjonująco.

Pamiętaj, że wyniki meczów MŚ 2022 możesz śledzić w naszym tekście. Także na żywo.