Zdjęcie Ronaldo niesie się po sieci. Zrobił to podczas MŚ 2022

Sieć obiegają kolejne poruszające obrazki z mundial 2022. Tym razem bohaterem został Cristiano Ronaldo. Internauci zwracają uwagę na to, jak Portugalczyk zachowywał się podczas śpiewania hymnu narodowego przed spotkaniem pierwszej kolejki grupy H z Ghaną.

Mundial 2022

Cristiano Ronaldo płakał podczas hymnu

Cristiano Ronaldo ma za sobą bardzo trudny czas. Portugalski gwiazdor najpierw stracił dziecko, a nieco później znalazł się na ławce rezerwowych w Manchesterze United. W końcu doświadczony zawodnik nie wytrzymał i powiedział, co myśli na temat swojego pracodawcy.

Kooperacja CR7 z “Czerwonymi Diabłami” przeszła już do historii. Wkrótce będzie musiał poszukać nowego pracodawcy. Na razie jednak skupia się na grze w portugalskich barwach podczas mistrzostw świata.

Gołym okiem widać, że rywalizacja o sukces dla kraju jest dla niego bardzo ważna. Przed pojedynkiem z Ghaną emocje wzięły górę. Ronaldo nie był w stanie powstrzymać łez podczas śpiewania hymnu narodowego. To pokazuje, że jest bardzo zżyty z ojczyzną i chce dla niej jak najlepiej.

Ronaldo pragnie sukcesu

Ronaldo oczywiście marzy o tym, by osiągnąć sukces na mundialu 2022. Na pewno łatwo o to nie będzie. Już mecz z Ghaną pokazał, że reprezentację Portugalii czeka trudna przeprawa. W tym spotkaniu drużyna Ronaldo wygrała 3:2. Były już zawodnik Manchesteru United zanotował na swoim koncie jedną bramkę.

Tym samym Cristiano ponownie zapisał się w historii futbolu. To już piąty mundial, na którym ten zawodnik wywalczył trafienie.

Kolejną szansę na zdobycie bramki będzie miał już 28 listopada. Na ten dzień zaplanowano mecz Portugalii z reprezentacją Urugwaju. Początek rywalizacji został przewidziany na godzinę 20:00. Transmisja dostępna będzie natomiast m.in. na antenach Telewizji Polskiej.