Błachowicz – Rakić: transmisja, stream, o której godzinie, gdzie obejrzeć UFC Fight Night w Las Vegas?

Fenomenalnie zapowiada się pojedynek Jan Błachowicz – Aleksandar Rakić. “Cieszyński Książę” jasno podkreśla, że pod uwagę bierze tylko zwycięstwo. Gdzie pojawi się Błachowicz – Rakić transmisja?

Błachowicz - Rakić transmisja

O której Błachowicz – Rakić? Gdzie obejrzeć walkę?

Gala UFC Fight Night, w trakcie której odbędzie się starcie Błachowicz – Rakić, rozpocznie się w nocy z soboty (14 maja) na niedzielę (15 maja) o  godz. 1:30 czasu polskiego.

Galę będzie można oglądać na eFortuna.pl, a także w aplikacji UFC Fight Pass. Błachowicz – Rakić transmisja na żywo pojawi się również na kanale Polsat Sport.

Transmisja walki na Polsacie Sport

Na Polsacie Sport dostępna będzie nie tylko transmisja z walki wieczoru pomiędzy Błachowiczem i Rakiciem. Na tym kanale oglądać będzie można całą kartę główną UFC Fight Night. Widzowie zobaczą zatem te najważniejsze starcia.

Jak oglądać Błachowicz – Rakić stream online u bukmachera Fortuna?

Dobra informacja jest taka, że Błachowicz – Rakić stream online dostępny będzie również u bukmachera Fortuna. Na stronie internetowej eFortuna.pl obejrzysz nie tylko ten pojedynek, ale i pozostałe walki w ramach UFC Fight Night.

By obejrzeć transmisję z gali na eFortuna.pl, wystarczy mieć postawiony kupon w ciągu ostatnich 7 dni za minimum 2 zł. Jeżeli nie masz konta, to możesz się zarejestrować i otrzymać bonus na start – m.in. 20 złotych freebet, zakład bez ryzyka do 600 zł, a także bonus od 2. depozytu (100% do 2100 zł).

Nowa
630 zł
Odbierz bonus AKTYWOWANY
Premia i szczegóły oferty
  • Cashback - 600 zł
  • Freebety 30 zł
Wygasa w dniu: 31-12-2023
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Jak obejrzeć Błachowicz – Rakić stream na UFC Fight Pass?

Błachowicz – Rakić stream pojawi się też na UFC Fight Pass. Dostęp do oglądania transmisji z gali można wykupić na stronie internetowej welcome.ufcfightpass.com. Koszt to 9,99 euro/miesiąc.