Błachowicz – Rakić: zapowiedź, kiedy, typy, kto faworytem walki UFC Fight Night w Las Vegas?

Fani Jana Błachowicza czekają na ten moment z niecierpliwością. 15 maja “Cieszyński Książę” zmierzy się Aleksandarem Rakiciem. Sprawdź najlepsze Błachowicz – Rakić typy.

Błachowicz - Rakić typy

Oj będzie się działo! Błachowicz vs Rakić

Starcie Błachowicza z Rakiciem będzie walką wieczoru w ramach gali UFC Vegas 54. To eliminator do pojedynku o tytuł mistrzowski w wadze do 93 kg. Polak w ostatniej walce (30 października 2021 roku) stracił pas. Wówczas przegrał z Gloverem Teixeirą.

Jego cel jest jasny – chce znów zostać mistrzem. Jest zatem absolutnie pewne, że zrobi wszystko, by pokonać najbliższego rywala.

Byłem mistrzem, wiem jakie to uczucie. Chcę to poczuć ponownie. Gdy wygrałem pas w walce z Dominickiem Reyesem, to był najlepszy moment moim życiu, sportowej karierze […] Chcę odzyskać pas, ale najpierw muszę pobić Rakicia – powiedział Błachowicz w materiale UFC.

Nasze typy bukmacherskie na Błachowicz – Rakić

Polski wojownik z pewnością jest mocno podrażniony po październikowym niepowodzeniu w starciu z Teixeirą. Od konfrontacji z Rakiciem będzie zależeć jego przyszłość. Właśnie stąd Błachowicz – Rakic typy, że to Polak zwycięży.

“Cieszyński Książę” nie jest faworytem bukmacherów, jednak uważamy, że jest w stanie rozprawić się z tym przeciwnikiem. Z pewnością wiele polskich kciuków będzie zaciśniętych, gdy tylko rozpocznie się walka.

Kiedy walczy Błachowicz z Rakiciem?

Błachowicz – Rakić kiedy i o której odbędzie się ten pojedynek? Galę UFC Vegas 54 zaplanowano na 14 maja 2022. Konfrontacja z udziałem Polaka najprawdopodobniej rozpocznie się 15 maja w godzinach porannych – około 6:30.

Pojedynek będzie można śledzić na kanale Polsat Sport czy też w aplikacji UFC Fight Pass.