KSW 73 – karta walk, kiedy, gdzie następna gala?

Kibice już nie mogą się doczekać gali KSW 73. Karta walk wygląda znakomicie, a my wiemy już nie tylko, kto zawalczy, ale też gdzie i kiedy odbędzie się wspomniane KSW 73. Zapoznaj się ze szczegółami w naszym tekście.

ksw 73 karta walk

KSW 73 karta walk – kto walczy?

Jak wygląda na KSW 73 karta walk? Podczas gali zobaczymy przede wszystkim dwie legendy kick-boxingu, a więc Arkadiusza Wrzoska i Tomasza Sararę. Wystąpia także Daniel Rutkowski czy Radosław Paczuski. Zobacz na KSW 73 kto walczy poniżej.

  • Arkadiusz Wrzosek (0-0) vs Tomasz Sarara (1-0, 1 KO)
  • Daniel Rutkowski (13-3 1NC, 7 KO, 1 Sub) vs Lom-Ali Eskiev (19-5 1NC, 8 KO, 3 Sub)
  • Radosław Paczuski (4-0, 3 KO) vs Jason Radcliffe (17-9, 11 KO, 4 Sub)
  • Ion Surdu (11-3, 8 KO, 1 Sub) vs Artur Szczepaniak (7-1, 4 KO, 1 Sub)

Arkadiusz Wrzosek – Tomasz Sarara

W walce wieczoru zobaczymy dwie legendy polskiego kick-boxingu, a więc Arkadiusza Wrzoska i Tomasza Sararę. Czy młody gniewny Wrzosek, który debiutuje w mma, pokona starego lisa, Tomasza Sararę, na którym wzorował się w młodości? To pytanie zadają sobie dziesiątki tysięcy kibiców mieszanych sztuk walki w Polsce.

Daniel Rutkowski – Lom-Ali Eskiev

Ciekawie na KSW 73 zapowiada się także pojedynek w kategorii piórkowej. “Rutek” przegrał poprzednią walkę o pas mistrzowski przeciwko Salahdinowi Parnasse. Eskiev wygrał obie dotychczasowe walki dla KSW. To będzie walka numeru 1 z numerem 2 kategorii piórkowej. Najwyższej w rankingu sklasyfikowany jest oczywiście Daniel Rutkowski.

KSW 73 kiedy i gdzie?

Skoro wiadomo już, jak wygląda na KSW 73 karta walk, to warto też zapoznać się z tym, kiedy gala. Gala KSW 73 odbędzie się 20 sierpnia 2022 roku. KSW 73 gdzie? W warszawskiej hali Torwar. Mamy nadzieję, że to będzie fantastyczny wieczór dla kibiców mma!