UFC 275 o której godzinie, gdzie obejrzeć stream i transmisję? Kiedy? Sprawdź szczegóły

Przed nami kolejna gala najlepszej organizacji mma na świecie, tym razem pod numerem UFC 275. O której, gdzie oglądać? Sprawdź odpowiedzi na te pytania.

UFC 275 gdzie obejrzeć galę, o której godzinie początek?

Galę będzie można obejrzeć między innymi u legalnego bukmachera Fortuna, który pokaże zarówno kartę wstępną, jak i główną. Możesz zarejestrować się i odebrać ciekawe bonusy, w tym darmowy zakład.

Nowa
2720
Odbierz bonus AKTYWOWANY
Premia i szczegóły oferty
100% do 2100 zł, 20 zł freebet, 600 zł cashback
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Na gali UFC 275 dojdzie między innymi do rewanżowego pojedynku Jędrzejczyk – Zhang, ale to nie wszystkie emocje, które będą towarzyszyć kibicom tej nocy. Gala UFC 275 odbędzie się w Singapurze, a początek karty głównej zaplanowano na godzinę 4:00 czasu polskiego (w nocy z soboty na niedzielę, 12 czerwca 2022 roku).

ufc 275

Skoro wiadomo, o której UFC 275, gdzie obejrzeć stream i transmisję jest kolejną ważną kwestią dla każdego kibica mma w Polsce. Całą galę, jak już wspomnieliśmy na wstępie, będzie można zobaczyć u buka Fortuna. Natomiast z UFC 275 transmisja karty głównej na antenie Polsat Sport. UFC 275 stream w internecie za pośrednictwem usługi Polsat Box Go oraz na UFC Fight Pass. W przypadku tej drugiej usługi koszt to 20 złotych za miesięczny dostęp do platformy.

Kiedy walka Jędrzejczyk – Zhang?  O której?

Walka Jędrzejczyk – Zhang powinna rozpocząc się około godziny 5 w nocy, z soboty na niedzielę czasu polskiego. Trzymamy kciuki za JJ!

5 1 vote
Article Rating