New York Knicks – Miami Heat typy i kursy | NBA play-offs

Miami Heat kontynuują swój marsz do finałów konferencji wschodniej, w następnym spotkaniu jednakże czeka ich trudne zadanie. Pierwszym czynnikiem jest fakt, że będzie to mecz wyjazdowy. Sportkanie numer 5 będzie rozegrane w legendarnej Madison Square Garden. Drugi, ważniejsz powód to fakt, że Żary prawdopodobnie będą sobie musiały poradzić bez swojej gwiazdy – Jimmy'ego Butlera. Zapraszamy Was do przeczytania artykułu, w którym przedstawimy Wam nasze New York Knicks – Miami Heat typy.

New York Knicks – Miami Heat typy i kursy bukmacherskie

Żary bardzo dobrze sobie radzą w trwających półfinałach konferencji. Zespół z Miami prowadzony na parkiecie przez Jimmy'ego Butlera pokazuje wyższość praktycznie w każdym spotkaniu. Jest to związane głównie z tym, że posiadają większy potencjał w swoim zespole oraz systemem gry. Za ten drugi jest odpowiedzialny Erik Spoelstra, który po raz kolejny pokazuje jak wybitnym jest trenerem. Jednakże w meczu numer 5 zadanie będzie dużo trudniejsze na co wskazują New York Knicks – Miami Heat kursy wystawione przez bukmacherów. Faworytem nadchodzącego meczu są New York Knicks. Jest to związane oczywiście z potencjalną nieobecnością Jimmy'ego Butlera, który narzeka na delikatny uraz i prawdopodobnie dostanie wolne żeby się całkowicie wyleczyć.

Knicks - Heat typy
Icon Sport

W związku z nieobecnością największej gwiazdy Żarów kierujemy nasze New York Knicks – Miami Heat typy w stronę gospodarzy. Naszym zdaniem zespołowi z Nowego Jorku uda się wygrać przed własną publicznością i przedłużyć rywalizację do meczu numer 6, na który wybiorą się do Miami. Żeby do tego doszło musi zostać spełnionych kilka warunków. Jednym z nich jest większe wsparcie dla Jalena Brunsona. Jednym z zawodników, który może zaoferować takie wsparcie jest RJ Barrett. Spodziewamy się, że zdobędzie on ponad 20 punktów, które będą bardzo cenne dla jego zespołu i pomogą w odniesieniu drugiego zwycięstwa w tej serii.

Kiedy, o której i gdzie oglądać New York Knicks – Miami Heat? Transmisja i stream

Spotkanie zostanie rozegrany w nocy z środy na czwartek (10/11.05) o godzinie 01:30 czasu polskiego. Niestety próżno szukać w programach telewizyjnych transmisji z tego spotkania na kanałach dostępnych w naszym kraju. Nie ma jednak co płakać nad rozlanym mlekiem. Stream z tego meczu będzie dostępny w Superbecie. Aby uzyskać do niego dostęp wystarczy założyć konto. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.

OGLĄDAJ TUTAJ