Telekom Veszprem – Industria Kielce typy i kursy (11.05.2023)

Polak-Węgier dwa bratanki? Być może. Na przestrzeni najbliższych kilkunastu dni trzeba będzie jednak o tym kategorycznie zapomnieć, gdyż na szali jest awans do półfinału Ligi Mistrzów. Sprawdźcie, jak przedstawiają się nasze Telekom Veszprem – Indurstia Kielce typy.

Telekom Veszprem – Industria Kielce typy i przewidywania

Dwadzieścia cztery tytułu najlepszej drużyny na Węgrzech kontra dziewiętnaście mistrzostw po stronie Industrii Kielce. Już samo przedstawienie największych dokonań Telekomu oraz zespołu ze stolicy województwa świętokrzyskiego jest wystarczającym dowodem na to, ze spotkaniem jakiej rangi będziemy mieć niebawem do czynienia.

Tylko szaleńcy bądź też prawdziwi eksperci od szczypiorniaka podjęliby się chyba wskazania konkretnego zwycięzcy tej rywalizacji. Jako że my do takiego grona raczej nie należymy, to skupiamy się na zakładach dotyczący liczby strzelonych bramek. Liczymy, że będzie ich tym razem przynajmniej 63.

telekom-weszprem-indurstia-kielce-typy

Czy Telekom Veszprem – Indurstia Kielce typy na remis są propozycją ryzykowną? Już sam jej kurs wskazuje jednoznacznie, że zdecydowanie tak. Dużo wcześniejszych starć pomiędzy tymi dwiema ekipami było jednak starciami na przysłowiowym styku, stąd też ewentualny remis po pierwszych 30 minutach absolutnie by nas nie zdziwił.

Telekom Veszprem – Industria Kielce bezpośrednie mecze

Historia bezpośrednich starć obydwu drużyn jest niezwykle bogata. W niniejszym zestawieniu ograniczyliśmy się jednak wyłącznie do trzech takich potyczek. Oto ich rezultaty:

  • Telekom – Kielce 35:37
  • Telekom – Kielce 35:33
  • Kielce – Telekom 32:29

Dwukrotnie górą byli kielczanie, co jest chyba bardzo dobrym prognostykiem przed rozpoczęciem batalii o najlepszą czwórkę Champions League. O awans będzie oczywiście bardzo trudno, ale w sporcie nie ma przecież rzeczy niemożliwych, prawda?

Kiedy, o której i gdzie oglądać Telekom Veszprem – Industria Kielce? Transmisja

Śledzenie na żywo przebiegu tego spotkania będzie możliwe przede wszystkim dzięki transmisji na antenach stacji Eurosport 1. Dodatkowo relację live przeprowadzi niezawodny bukmacher STS (opcja dostępna zarówno dla nowych, jak i stałych graczy). Kiedy Telekom Veszprem – Industria Kielce i o której godzinie? Start meczu zaplanowano na godz. 18:45 w dniu 11 maja bieżącego roku.