BetX opinie 2024 | Wiarygodna Recenzja Bukmachera

Jakie są na temat bukmachera BetX opinie? To jeden z młodszych i najszybciej rozwijających się operatorów hazardowych w Polsce. Może pochwalić się szeroką ofertą, atrakcyjnymi kursami, a nade wszystko, ciekawymi promocjami dla graczy.

BetX
Opinie

🔴 Ogólna ocena bukmachera

 

⭐⭐⭐

🏆 Zakłady bukmacherskie

 

Około 20 sportów

📱 Aplikacja mobilna

 

Android, iOS

🏀 Zakłady na żywo

 

Około 18 sportów

🎁 Bonus powitalny

 

1100 złotych

💰 Metody płatności

 

dotpay, Revolut, BLIK, Visa, Mastercard, Przelewy24

📥 Minimalna wpłata

 

5 zł

📤 Minimalna wypłata

 

0,01 zł

📣 Transmisje wideo

 

nie

💡Odwiedź bukmachera

 
ZAŁÓŻ KONTO W BETX
 

BetX opinie o bukmacherze

BetX bukmacher pojawił się na rynku hazardowym w 2020 roku i od początku jego debiut związany był ze sporymi nadziejami. Trzeba przyznać, że BetX w większości je wypełnił, ale wciąż pozostaje kilka kwestii, które wypadałoby poprawić. Wszystko zebraliśmy w poniższym tekście.

Na ten moment warto pochwalić bukmachera za całkiem przyjemną platformę, dobry wybór zakładów i atrakcyjne kursy bukmacherskie. Podobać może się również oferta powitalna oraz promocje dla starych graczy. BetX od początku działalności wypuścił także dwie wersje aplikacji mobilnej – na Android oraz iOS.

Jeżeli chodzi o słabe strony BetX Polska, to wskazać należy przede wszystkim brak transmisji online. Streaming coraz częściej pojawia się u bukmacherów i jest darmową alternatywą dla płatnych pakietów telewizyjnych. Szkoda także, że nie jest oferowany bonus bez depozytu. Taka propozycja, choć skromna, pojawiła się w kilku konkurencyjnych serwisach bukmacherskich.

BetX bukmacher

To tylko krótki wstęp do tego co sprawdziliśmy i co wiemy o opisywanym bukmacherze. Poznaj szczegółowe o BetX opinie, kontynuując lekturę recenzji.

BetX: licencja i bezpieczeństwo

Czy BetX jest legalny i bezpieczny? Owszem. BetX bukmacher to legalny polski operator, zarejestrowany na licencji, wydanej przez Ministerstwo Finansów Rzeczypospolitej Polskiej. Numer zezwolenia przyznanego na organizowanie zakładów online to PS4.6831.30.2017. Bukmacher posiada także licencję na zakłady naziemne, ale póki co, nie zdecydował się otworzyć żadnego lokalu stacjonarnego.

BetX
Informacje

Pełna nazwa

BetX Polska Sp. z o.o.

Siedziba firmy

ul. Batorego 5, 43-300 Bielsko-Biała

Numer KRS

0000623608

Licencja hazardowa

PS4.6831.30.2017

Organ licencyjny

Ministerstwo Finansów Rzeczypospolitej Polskiej

Rodzaje zakładów

zakłady online

 

Oferta bukmachera

W zakładach bukmacherskich BetX gracze mogą być usatysfakcjonowani z oferty przedmeczowej. Jest w niej dostępnych około 20 różnych sportów. I owszem, nie ma co ukrywać, że konkurencyjni operatorzy oferują więcej dyscyplin, ale z drugiej strony, w BetX można znaleźć wszystkie najpopularniejsze sporty, jak chociażby piłkę nożną, tenis ziemny, koszykówkę czy siatkówkę, ale także nieco mniej znanych dyscyplin, a mowa chociażby o piłce wodnej czy krykiecie.

BetX Polska może pochwalić się za to ogromną liczbą rynków bukmacherskich dla najpopularniejszych wydarzeń ze swojej oferty. Topowe mecze piłki nożnej to około 500 rodzajów zakładów, a najlepsze spotkania tenisa ziemnego to około 50 rynków.

Dopełnieniem zakładów sportowych są także inne zakłady bukmacherskie, jak chociażby esport, sporty wirtualne, wirtualne wyścigi oraz zakłady na gry karciane. Podsumowując, o BetX opinie odnośnie oferty są satysfakcjonujące.

Opinie BetX: zakłady live

Oprócz obstawiania przedmeczowego, BetX zapewnia także możliwość stawiania zakładów na żywo. Trafiają tam niemal wszystkie wydarzenia z oferty przedmeczowej, a platforma do live bettingu jest bardzo przejrzysta i szybka. Można skorzystać z dedykowanych funkcji jak automatyczna akceptacja zmiany kursów bukmacherskich, szybki zakład oraz cash-out.

Zakłady live betx

Transmisje na żywo

O ile zakłady przedmeczowe i na żywo to kawał solidnej roboty, to niewiele dobrego można napisać o transmisjach online, gdyż… ich nie ma. BetX Polska nie zdecydował się na dorzucenie do swojej oferty streamingu. Czy zrobi to w przyszłości? Na ten moment ciężko wyrokować, ale faktem jest, że kilku konkurencyjnych operatorów może pochwalić się

darmowymi transmisjami.

BetX bonus powitalny

Każdy nowy gracz zostanie nagrodzony w BetX bonusami powitalnymi. Warto zarejestrować w BetX kod promocyjny, aby otrzymać najwyższy możliwy pakiet na start. Łącznie jest dostępne w nim 1100 złotych. Na tę kwotę składa się kilka bonusów, wyszczególnionych w poniższej tabeli. Koniecznie zwróć uwagę na warunki odbioru i obrotu każdego bonusu.

BetX bonus Szczegóły oferty Aktywacja bonusu

Cashback na start

 

50% do 250 zł

Aktywuj

 

Bonus od 2. depozytu

 

50% freebet do 250 zł

Aktywuj

 

Bonus od 3. depozytu

 

50% do 250 zł

Aktywuj

 

Freebet za zgody

30 zł 

Aktywuj

 

Freebet w aplikacji

 

20 zł

Aktywuj

 

Specjalny darmowy zakład za kod

50 zł

Aktywuj

 

Inne promocje od BetX

BetX pl doskonale zdaje sobie sprawę, że nie należy dbać tylko o nowych klientów, ale troszczyć się także o obecnych graczy. Wysunęliśmy taką tezę, spoglądając na ogrom promocji dla zarejestrowanych graczy, które posiada ten bukmacher. Możesz skorzystać z różnych wariantów zakładów ubezpieczonych, freebetów oraz klubu VIP, jeżeli będziesz wyjątkowo aktywnym graczem. Wówczas zostaniesz doceniony przez bukmachera i będziesz mógł liczyć na dodatkowe profity podczas swojej aktywności w tym serwisie.

Reasumując, odnośnie BetX opinie na temat oferty promocyjnej dla zarejestrowanych graczy są bardzo pochlebne. Zarówno jeżeli chodzi o ilość, jak i jakość poszczególnych bonusów.

Metody płatności w Bet X

Warto prześledzić także BetX opinie dotyczące metod płatności. Tutaj także nie ma co zarzucać bukmacherowi. Zwłaszcza, że pozwala doładować konto wieloma wygodnymi metodami, jak przelewy, karty czy BLIK. Minimalna wpłata wynosi 5 zł. Każdy depozyt obsługiwany jest natychmiastowo, a kasa znajdzie się na koncie gracza już po kilku sekundach od zatwierdzenia dyspozycji płatności.

Jeżeli chodzi o wypłaty, wypłacić można nawet 1 grosz. BetX wypłaca środki, jak większość polskich bukmacherów, szybkim przelewem na osobisty rachunek bankowy gracza. Średni czas wypłaty to kilka minut.

Metody depozytu
Kwota minimalna

BLIK

5 zł

Przelewy24

5 zł

VISA, Mastercard

5 zł

Revolut

 

5 zł

dotpay

5 zł

BetX kursy bukmacherskie

BetX jest jednym z tych bukmacherów, u których można zapisać plus przy ocenie kursów. Niskie marże dla najpopularniejszych wydarzeń sportowych są jego specjalnością. BetX nie jest aż tak konkurencyjny dla nieco mniej popularnych wydarzeń, ale na plus działają także atrakcyjne kursy bukmacherskie na esport.

Limity bukmacherskie

Jak wyglądają limity BetX Polska? Maksymalna jednorazowa wpłata to 40 000 zł, a maksymalna jednorazowa wypłata 300 000 zł. Są to limity, ustawione na konkurencyjnym poziomie. Warto też przytoczyć, że całkowity dobowy kapitał przeznaczony do natychmiastowej wypłaty wygranych wynosi 50 000 zł. Minimalny zakład to 2 zł, a bukmacher nie limituje odgórnie ani maksymalnej stawki ani wygranej z kuponu. Choć w regulaminie zastrzega sobie takie prawo dla poszczególnych zakładów bukmacherskich.

Obsługa klienta

Dział obsługi klienta operuje codziennie, w godzinach od 8 do 22. Obsługa jest szybka, ale warto wspomnieć, że rozmowa na czacie online poprzedzona jest zawsze komunikacją z wirtualnym asystentem. Jeżeli on nie będzie mógł pomóc, zostaniesz przekierowany do konsultanta. Czas oczekiwania to około minuty.

Opinie graczy

Jakie opinie o BetX mają sami gracze, jeżeli chodzi o funkcjonalność i wygodę serwisu? Wrażenia użytkowników są dobre. BetX choć posiada nieco mroczną wersję witryny, to jest ona niezwykle intuicyjna. Elementy zostały umieszczone we właściwych miejscach, a ilość grafiki względem tekstu, odpowiednio stonowana. Dzięki temu gracz łatwo może się przemieszać po stronie, nawet jeśli nie jest wyjątkowo doświadczony.

Aplikacja BetX na telefon komórkowy

Obstawianie zakładów na telefonie w BetX pl możliwe jest na trzy sposoby. Pierwszy z nich to automatycznie ładująca się strona mobilna. Drugi i trzeci to aplikacja mobilna – odpowiednio dla iOS oraz Androida. Wersje aplikacji mobilnej są do siebie zbliżone i także można o nich mówić w samych superlatywach. Aplikacja BetX jest funkcjonalna, lekka, szybka i zapewnia dostęp do pełnej oferty bukmachera BetX. Pewien problem może stanowić jej zainstalowanie na Androidzie, ale dotyczy to wszystkich bukmacherów. Aplikacji nie znajdziesz w sklepie Google Play, a po pobraniu jej bezpośrednio z witryny bukmachera, należy zaakceptować w telefonie “nieznane źródła” i dopiero wówczas możliwa będzie rejestracja czy logowanie.

Aplikacja BetX

Najczęściej padające pytania o BetX

  • Jakie są na temat BetX opinie?

Opinie o BetX w dużej mierze są bardzo pozytywne. Gracze doceniają szybki rozwój tego stosunkowo młodego operatora hazardowego. Wszyscy liczą na dalszy, dynamiczny postęp.

  • Czy BetX jest legalny i bezpieczny?

Tak. BetX to legalny polski bukmacher, który posiada licencję Ministerstwa Finansów Rzeczypospolitej Polskiej. Gra u niego jest bezpieczna i uczciwa.

  • Czy bonus powitalny jest wysoki?

1100 złotych w bonusach powitalnych to dość wysoka kwota. Owszem, inni operatorzy oferują więcej, ale BetX posiada bardzo przyjazne warunki bonusowe.

  • Czy rejestracja w BetX jest łatwa i szybka?

Zdecydowanie tak. Podajesz swoje podstawowe dane, weryfikujesz kod sms i w niespełna minutę konto jest gotowe.

  • Jakie są największe zalety BetX?

Na temat BetX opinie za największe plusy uznają ofertę, kursy i bonusy bukmacherskie.

  • Jakie są największe wady BetX?

W oczy rzuca się zdecydowanie brak transmisji wideo. Można także popracować nad aplikacją mobilną na Huaweia.

  • Czy BetX to najlepszy polski bukmacher?

Nie odważymy się postawić takiej tezy, bowiem wiele zależy od preferencji konkretnego gracza. Niemniej jednak BetX to czołowy operator w Polsce.

betx

BetX opinie – czy warto założyć konto?

Podsumowując nasze opinie o BetX, uważamy, że jak najbardziej warto sprawdzić z bliska, co ma do zaproponowania ten bukmacher. To wciąż rozwijający się operator, z ciekawą ofertą, atrakcyjnymi kursami i wieloma promocjami bukmacherskimi. Jego piętą achillesową są jednak transmisje online, a w zasadzie, to ich brak. Dodajmy, że oprócz oferty sportowej, podobać może się także oferta zakładów na esport, w tym zakłady na żywo.